Wpis z mikrobloga

854 - 5 = 840

Heroes Chronicles - Fiery Moon [Chapter 6] | S + M | 130% | Tarnum | Stronghold

Po raz kolejny (to już chyba trzeci...) jesteśmy Tarnumem barbarzyńcą. Cel kampani to zgładzenie Vorr'a, prawdawnego Przodka (coś jak Bogowie), który oszalał i chce zniszczyć świat oraz uwięził resztę Przodków. Pierwsza misja może sprawić trudność na najtrudniejszym, ze względu na malutki kawałek ziemi, na którym zaczynamy, gdzie mamy jedynie tartak oraz kamieniołom. Jednak w pierwszym tygodniu udało mi się wbić na teren wroga, zatłuc 6 cyklopów i dwa królewskie i przejąć kopalnię wrogą oraz po zatłuczeniu mnóstwa gogów zdobyć kopalnię kryształów. Pomogło to bardzo w rozbudowie zamku. Co prawda parę tur później komp je odbił, ale dało mi to surowce, za które mogłem kupić behemoty w 1 tygodniu. Problem w tym, iż mimo że to plansza typu S, to dzieli nas spora odległość od wroga. Musimy wejść w portal, przejść przez subterran gate i przemierzyć pustynię, by dorwać się do gnoja. Więc ma czas na zakup jednostek. Pozostałe misje są dużo prostsze. Tradycyjnie głównie ze względu na przewagę statów. Town portal zdobyłem na końcu ostatniej misji, więc nie był już za bardzo pomocny. Aha, od drugiej misji grałem na autowalce :P szkoda było czasu :P. Ostatni boss też tak zginął, nie mógł za bardzo skoczyć do mnie :)

Savy - https://megawrzuta.pl/download/e59a1e1ec4773806b891f5ccecd9af34.html

#tysiacmaph3
Pobierz ChaotycznyZly - 854 - 5 = 840

Heroes Chronicles - Fiery Moon [Chapter 6] | S + M |...
źródło: comment_OKPMZ27oU1v5xf7J1bbViFhFnhRo7FKD.jpg
  • 4