Wpis z mikrobloga

Ludzie, prosze o porade hydrauliczna...

Otoz wczoraj moj synek (Bobek ma ledwo ponad rok) zdjal z sedesu taki zestaw plastikowy na kostki toaletowe i wrzucil do kibla. Ja niechcaco to spuscilem. To taki specyficzny zestaw, bo tam wchodzi kolo 6 kulek toaletowych, dosc dlugie to to. I on to wrzucil do srodka i sie spuscilo. Tzn. ja to spuscilem.

Pierwsza kupa + papier zablokowaly kibel na amen. W ruch poszla powazna sprezyna do udrazniania kanalizacji i odetkalem bez problemu. Woda schodzi elegancko, #!$%@? wrecz. Ale nie rozwiazalo to glownego problemu - ten element plastikowy na kostki tam gdzies jest, tkwi po drodze. Bo jak pojdzie kupa, to troche wolniej splywa (w zaleznosci od kupy oczywiscie), ale w koncu daje rade. Ale jak pojdzie papier po kupie, to kaplica i zablokowane na amen i znow sprezyna w ruch.

Mieszalem sprezyna dlugo i zawziecie, nie moge tego w zadna strone przepchnac, nawet nie wiem, gdzie to jest zablokowane.

Teraz tak:

Dorazne rozwiazania:

1) Kupe robimy a dupe myjemy w wannie,
2) Zmieniamy diete tak, zeby utrzymywac dupe w stanie permanentnej sraczki,
3) Przy naprawde twardej kupie "dzielimy" ja zwieraczem na mniejsze czesci,

Koniec zartow:

Rozwiazanie dlugoterminowe - usunac konstrukcje na kostki:

1) Wybrac najwieksze haczyki z zestawu wedkarskiego,
2) Grube zylki,
3) Zrobic mega zestaw na rekina,
4) Wpuszczac to w kibel w naddziei, ze zlapie,

Jakies lepsze pomysly ktos ma? Nie znam sie na tym w ogole a rozbierac calego kibla nie umiem/nie moge etc.

Wolam #hydraulika #budownictwo #dom #domy #kiciochpyta #toaleta i troche #wedkarstwo
maybe - Ludzie, prosze o porade hydrauliczna...

Otoz wczoraj moj synek (Bobek ma l...

źródło: comment_uUt3BeeGiRi9N927NfExaxZob8rCkNR4.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • 23
@Siwariusz: @EpicSilence: @kate1990: Jutro rano zaczynam akcje. Bobek jedzie do opiekunki, wiec nic nie wrzuci znowu. Najpierw wieszak. Jak nie pomoze, to haczyki. Zastanawiam sie, czy na splawik to zmontowac, zeby lepiej podeszlo pod kolanko.

Dzieki za wiele porad.
  • Odpowiedz
kret tego nie rozpuści true story.


@kate1990: No raczej. Ale dlaczego nie robią kretorozpuszczalnych? Trudniej czy co?
Koszyczek i tak do wymiany co ileś tam kostek, wiadomo, że od czasu do czasu będzie się chciał ewakuować, a oni robią takie, żeby go się nie dało w rurze zepsuć przypadkiem.
  • Odpowiedz
@maybe: Przez 3 dni żyw się samym mięsem i powstrzymaj się na ten czas od srania. Dnia czwartego zasiądź jak gdyby nigdy nic na tronie i wyduś z siebie trzydniowego potwora. (Weź ze sobą nożyczki, gdyby trzeba było naciąć krocze) Jeśli nie huknie tak, że rozbije porcelanę, to na bank zabierze ze sobą wszystko po drodze, łącznie z koszyczkiem na kostkę. Nie musisz dziękować.
  • Odpowiedz
@maybe:

Mieszkanie na ostatnim piętrze

W razie jakby nie szło wyjąć, to przepchaj w pion- jak się zatrzyma niżej, to już nie twój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz