Wpis z mikrobloga

@tojamatteusz zgadzam się. Nie jest to 100% baranina ale przekracza wymagany próg zawartości mięsa baraniego zgodny z unijnym wymogiem. Wiex oficjalnie można na to mówić baraninka ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie to co nowe menu w amricie gdzie zaczęli serwować wolowine nie zmieniając mięsa
@rafau1337: a jaki jest wymagany próg zawartości mięsa baraniego zgodny z unijnym wymogiem? Ta mielonka w kebabach ma 5-15% baraniny, reszta to wołowina i taka nazwa widnieje w menu np. Amrita. Jeżeli EFES sprzedaje to jako baraninę to wymogów i norm unijnych nie spełnia, bo nazwa musi być taka, jaka jest przeważająca ilość mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a propos Amrita, była akcja ze 2 lata temu
@rafau1337: Jako, że dobrych kebabów w okolicy nigdy za dużo, po przeczytaniu twojego posta, wracając z pracy skręciłem do Efesa. Wziąłem średniego na cienkim, sos ostry, były średni - no 4/10 to jest max. Drogi - 18zł, porcja nie wielka, średni w smaku, zawiodłem się (,)
@xjot pamiętam jak 6 lat temu pojechałem pierwszy raz na efes. Podobne odczucia. Z każdym kolejnym razem yo już było tylko uczucie rozkoszy na podniebieniu. (wtedy był tańszy). Zmienisz zdanie z czasem, musisz się przestawić na prawilne składniki a nie kapustę i czosnek itp :) mało jest takich miejsc