Wpis z mikrobloga

@Kolech: pancerny silnik, fajne autko, ciekawe wyposażenie można dorwać i ponadprzeciętne właściwości jezdne. polecam mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koszty jak to przy hondzie, rynek pełen części i tylko od Ciebie zależy czy bierzesz tanie zamienniki, dobre zamienniki czy aso, można wybierać. Sprawdź klamkę kierowcy, z reguły są do wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kolech: kupiłem taką w lutym. Licz się z tym że te auta mocno trzymają cenę i tanio dobrej sztuki nie kupisz. Sporo tych aut ma jakąś historie wypadkową bo często jeździły tym kobiety (szczególnie jak sprowadzany to może być zrobione niechlujnie). Z mankamentów to: auto dosyć twarde (mi nie przeszkadza) i stanowczo bardzo słabo wyciszone. Silnik rzeczywiście świetny. Spalanie nie jest jakieś specjalnie małe, ale zaoszczędzisz na serwisie. jak masz jeszcze
@Kolech Mam taką (sedan) od paru lat, jedyne z czym do tej pory był problem (poza haczeniem zderzakiem o krawężniki) to stacyjka. Oba kluczyki przestały się przekręcać, Pan specjalista od zamków powiedział, że to to zdarza się to dość często, ogólnie w Hondach.
Co do wyciszenia jak wspomniał poprzednik to nie mam może za dużego porównania, ale wydaje się w miarę cicho, przynajmniej w stosunku do nowej HRVki czy Mazdy 6ki.
Autko
@Kolech: wersja identyczna jak moja, w sumie to po ogłoszeniu sam bym ją pojechał oglądać jak bym teraz szukał. Widze że krajowy, więc przed spotkaniem poproś żeby przygotował książkę, faktury i wydruk z ASO, dają go bez problemu właścicielowi i jest tam wszystko. Ja miałem nawet kiedy babka wymieniała żarówki od kierunkowskazów (tak robiła to w ASO...). Cana można powiedzieć że całkiem fajna, jak dobre auto no nawet bym mocno nie
@ChempyTuj: Czytałem o dwóch akcjach serwisowych. Wiesz czy krajowych modeli tez dotyczyła? Miałeś w swoim modelu naprawiane to? Chodzi o linke hamulca ręcznego i sterownik wspomagania