Wpis z mikrobloga

Małe i ważne pytanie do @Moderacja

Kiedy to całe dzienne gówno zniknie z Wykopu? Macie jakiś pomysł na debili z dziennej? Serwis schodzi na psy od dłuższego czasu za sprawą tych podudzi. Wchodzi człowiek wieczorem na Wykop i zamiast zobaczyć coś ciekawego to cały wykop (mirko/poczekalnia/główna) zaśmiecone jakimś syfem dodanym dla atencji. Przeglądam wykop od dziesięciu lat, a od prawie dziewięciu jestem aktywnym użytkownikiem. Nie o taki wykop nic nie robiłem. Jak tak dalej pójdzie będę kolejnym użytkownikiem, który wycofa się z serwisu. Myślę, że większość racjonalnie myślących osób pójdzie w moje ślady.
  • 12
@Chaczins: A no tak, wtedy nie byłoby ultra-śmiesznej, toczonej przez inteligentnych użytkowników wojny dzienna vs nocna.

Ludzie rano widzą dużo kontentu, który ich niezbyt interesuje i nie mogą tego blokować - LOL XDDDDDDDD, DZIENNA LIŻE NOGI, CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI

Ktoś rzuci dowcip na #programowanie, kotleta na #wegetarianizm albo napisze cokolwiek na autorskim tagu kiedy nie jest autorem - PRZESTAŃ WRZUCAĆ TE POSTU #!$%@?, ZGNIJESZ W NA BANIE SZTUMIE -