Wpis z mikrobloga

Co te kobiety za kierownicą to ja nawet nie...

Jadę sobie szosą 70km/h i widzę, że na przeciwległym pasie jest jakieś zwężenie i że jedzie z tamtej strony jakiś samochód. No, ale nic jadę dalej i jak jestem już 20 metrów od wąskiego gardła, samochód jadący z naprzeciwka wyjeżdża mi na czołówkę. Hebel w podłogę, zaczynam trąbić i co widzę? Tym samochodem jechała jakaś babka i wyglądała na bardzo zdziwioną czemu ja na nią trąbiłem...

#samochody #kobietazakierownica #takietam
  • 19
@chlopiec_z_zapalkami: to jest typowe nie tylko dla bab. widzac takie zwężenie zawsze trzeba hamować, chyba ,że ma się auto do małego remontu. Ja tam kupiłem sobie kamerkę i pie##### jak będę miał poważniejsze wydatki typu osprzęt w dieslu zrobię aby jeździło i nie będe hamował :)
@chlopiec_z_zapalkami: nie ma co myśleć za wiele ja kupiłem jakąś mante za 150 w sklepie dla mądrych ludzi ;). Do tego 8gb karty i jakoś daję radę chociaż rozdzielczość tylko vga (a na obrazku piszę coś o hd). Szału ni ma z jakością ale jakby co numery da się odczytać a jak nie to jest nagrywanie głosowe i gada się numery na głos. Chociaż teraz mam ochotę dokupić coś lepszego a