Wpis z mikrobloga

@Kosmaty_wagon_animuszu: akurat dziusepe to jest król wśród mrożonych pitc, tak jak lew jest król dżungli. jest znacznie smaczniejsza, i jakieś 3 razy tańsza od sieciówek typu pizza hut, o telepizzy nie wspominając xD

brawo panie oetker, dajesz posmakować prawdziwego życia biedakom takim jak ja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Saute: pierwsza od góry czeka już w zamrażalniku, pierwszej od dołu niestety nie udało mi się dostać (była u mnie jeszcze tylko grecka ale nie szczególnie interesująca się wydawała :)).
  • Odpowiedz
@jenerau

Pizza z lodówki

Smaczniejsza

:O
Jak już chcesz zaoszczędzić kasę i zjeść w miarę dobrą pizzę to polecam pizzę już upieczoną, w takim okrągłym przezroczystym opakowaniu, są takie np. w Biedronce
  • Odpowiedz
@jenerau: haha, dobre żarty. W smaku złe nie są ale ciasto jest mocno przeciętne. Do sieciówek im bardzo daleko. Polecam pizze z włoskiego tygodnia w Lidlu - i ten "lew" szybko okaże się zwykłym kotem.

@Kosmaty_wagon_animuszu: Kebab jadłem dziś i jest bardzo dobry.

@zakmacher: Teraz też można znaleźć jedną z nich w zamrażalce (mrożona, nie chłodzona) - pizza z łososiem i krewetkami (łosoś dominuje w smaku, krewetki mogli czymś
  • Odpowiedz