Wpis z mikrobloga

1. Szukać w większych marketach w większych miastach. Sam nie szukałem nigdy, bo zawsze zadowalałem się puszką, ale logika podpowiada mi taki kierunek.
2. Po mojemu to też rebranding i ujednolicenie marki. Skład pozostał raczej ten sam. Pozdrowienia
  • Odpowiedz
@Bunch: Wstawiłem na górze tekst z wiki, cherry coke miała wiśniowy posmak, a ta nowa ma smak wiśni, dla niektórych może to być niezauważalne, ale każdy ma inny smak i niektóre osoby, które tamtą wersję piły na okrągło widzą różnicę.
@Cohonez: przecież nawet na wiki piszą o różnicy
  • Odpowiedz
@rzep: WTF, co wy ludzie tu bredzicie, przecież na naszym rynku jest zarówno Cherry Coke jak i Coca-Cola Cherry, to są dwa różne produkty, a nie żaden rebranding. W Carrefourze są dostępne oba napoje.
  • Odpowiedz
@FireDash: No tak "źródło wikipedia" wystarczy mi aby domyślić się, że taka definicja może być guzik warta. WIęc dla mnie to ten sam smak, czyli tak jak myślałem.
  • Odpowiedz
@FireDash: Jakoś w lipcu kupowałem w Warszawie, w Arkadii. Pierwszy raz piłem wtedy tę Coca-Colę Cherry, tak że dla porównania kupiłem puszki tego i Cherry Coke.
  • Odpowiedz