Wpis z mikrobloga

No i stało się - czas zaprezentować nowy projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po RASowych Igrzyskach Śmierci, które cieszą się dużą popularnością nadszedł czas na RASową Ligę Wrestlingu!

Zasady, tak na szybko:
Każda postać ma te same statystyki i umiejętności (ruchy), różnią się tylko wyglądem, zatem mają równe szanse.
Postaci są sterowane przez komputer.
Ze względu na ograniczenia nałożone przez developerów mężczyźni nie mogą walczyć z kobietami (i vice versa).
Walki odbywać się będą w oparciu o drabinkę.
Ilość postaci biorących udział oraz ich płeć będzie ustalana we wpisach dot. konkretnego sezonu.
Masz jakieś pytania? Pisz!

Jeśli pomysł się przyjmie za kilka dni rozpoczną się zapisy kandydatów.

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #raswrestlingleague
Ten wpis będzie służył do wołania do kolejnych wpisów dotyczących RASowego Wrestlingu. Będę wołał tylko plusujących, więc możecie śmiało komentować/pytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod tym wpisem zawołam wszystkich, którzy byli zainteresowani moim poprzednim projektem (Igrzyska Śmierci pod tagiem #rashungergames).

Trailer/teaser/demo montowane na szybko w programie, którego obsługę średnio ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A właśnie - co sądzicie o jakości nagrania? Jest znośna?


#randomanimeshit #glupiewykopowezabawy

Co sądzisz o Lidze Wrestlingu?

  • Super, podoba mi się! 48.2% (54)
  • Meh. 51.8% (58)

Oddanych głosów: 112

qqwwee - No i stało się - czas zaprezentować nowy projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po RASowych ...
  • 45
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666:

ale jestem za, chociaż może by nie dawać równych statystyk, tylko tak realistycznie podejść do tematu?

Zobaczy się później, ale ze statystykami jest kilka problemów:
1) Jest ich za dużo.
2) Mogłyby zaburzać balans zawodów (a komputer potrafi w tej grze być głupi jak but ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
3) Na podstawie czego określić np. czy zwinniejsza jest Miku czy Rin? A kto jest silniejszy? Kto
  • Odpowiedz
@qqwwee: zwinniejsza jest Rin, wytrzymała Miku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja mogę być wyrocznią xD

konkretne liczby trudno ustalić, ale nie bierzesz jakiś original character, na podstawie samego obrazka tylko postacie z anime minimum 12 odcinków, chyba można ustalić, że ktoś od kogoś byłby silniejszy, ktoś kto zgłasza postać powinien pisać np. siła 6/10 itp. Nie grałam w to to nie wiem co tam się dokładnie ustala,
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666: Właśnie sprawdziłem i statystyki są zbyt rozbudowane aby na chwilę obecną jakoś to uprościć. Może kiedyś. Wrzucam screen ze wszystkimi statami, trochę ich jest - sam się zaskoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jest tego jeszcze więcej ukrytego w innych opcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

idziesz w kierunku tego przez co nie lubię igrzysk - zbyt duża losowość

Na tym polega ta
qqwwee - @kawaiimaid666: Właśnie sprawdziłem i statystyki są zbyt rozbudowane aby na ...

źródło: comment_gFPrs4j1MRZy9OgelHA0LmhWroAPNzAf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Hmmm, głosy w ankiecie proporcji +/- 60% za, 40% przeciw. Ciekawe tylko ile faktycznie jest od ludzi zainteresowanych, a ile od ludzi spoza tagu #randomanimeshit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@w0jt1: Zalajkuj więc wpis, to będziesz wołany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz