Wpis z mikrobloga

Mirki jest cebula z okazji Tokyo Game Show 2016 PayPal daje kupon 500 jenów (~19 zł) na zakupy za min. 1000 jenów. Można to wydać na grę (jak w podanym newsie z ŁG) ale też działa np. w Banggood (sprawdziłem) ale pewnie też w GearBest i innych, gdzie można płacić w jenach.

http://tinyurl.com/zecudz2

#cebuladeals #paypal
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inlog: Czytam sobie mail od pp odnośnie otrzymania tej zniżki i tam coś naskrobali, że nie może być łączona z kuponami, zniżkami etc :/, a ja miałem taki super plan zbić z 16$ punktami do 11$ i zniżką do 6$ :(
  • Odpowiedz
@Harrxex: Na chłopski rozum to co ma zniżka PayPal do zniżki w sklepie? To chyba chodzi o łączenie różnych zniżek w samym PayPal-u. Ludzie kupowali gry na Kinguin i łączyli chyba z jakimiś zniżkami...
  • Odpowiedz
@inlog: No niby tak, ale poczytaj sobie ich pierdoły co w mailu wysłali. Anyway albo jest tak, albo poprostu gb nie byrało w tym udziału nie mam pojęcia :/.
Ale kupony przypisane juz do konta pp chyba ważne ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
@TheDuck no tak ale teraz dylemacik miałem brać ładowarke quick charge 3.0 blitzwolfa z dwoma portami usb ale weź dopłacaj na oko 12 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli można kupić coś za 15$ i potem zbić to kuponem 5/10 z BG i potem zbić to kuponem 5/10 z PP?( ͡º ͜ʖ͡º)


@TheDuck: nie można, sprawdziłem : ( cena pozostaje taka sama
  • Odpowiedz
@TheDuck: w portfelu mam, opcja "użyj podczas następnej transakcji" zaznaczona i paypal dalej jojczy o pełną kwotę
nie będę klikał zakupu bo nie chcę tego kupować za pełną cenę xd
  • Odpowiedz
@coo84: bangood-> kup->zapłać,tu wybrałem PP-> okno podliczające i w tym podpis,że -500 jenów z promocji i całe podsumowanie,że 22zł mam do zapłaty (nie logowałem się na BG tylko z PP dane)
  • Odpowiedz