Wpis z mikrobloga

#rozkminy #przemyslenia

Swego czasu ś.p. A. Lepper donosił o Talibach na Mazurach. W Klewkach. Po kilku latach przecieków było coraz więcej, ale każdy prezydent, premier, czy minister zaprzeczał. Pamiętamy Ziobra w 2006, c'nie? Dopiero całkiem niedawno wyszło, że w Szymanach były mordownie #usa a całość załatwił karton dolarów...

Potem było głośno o polskich i litewskich snajperach strzelających z ukrycia do prostych ludzi na Majdanie #ukraina. Oczywiście zaprzeczano że #ruskapropaganda ale mimo to #korwin @Korwin-Mikke chyba miał powody sformułować oskarżenia.

Teraz Rozenek donosi o tym, że jednak Polscy komandosi są uwikłani w działania wojenne w Donbasie.

( ͡° ʖ̯ ͡°) Kurczę Murki, #pis i #dobrazmiana pcha nas do wojny...

#polityka
  • 18
@Impresjonista: skoro uważasz że Korwin miał rację z tymi snajperami to chyba zapomniałeś o fakcie że wtedy rządziło PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jedna teoria o snajperach na majdanie jak i druga o polskich służbach w Donbasie to bzdury dla odwrócenia uwagi. O polskich służbach specjalnych w Donbasie zaczęły klekotać rosyjskie media. Nie pierwszy raz już, ale co ja tam wiem..

Ps. Abramsy pod Gorłówką wciąż
@YouCanCallMeBillieGates: Rosjanie bronią sfojej strefy wpływów. Ukraina jakbyś nie zaklinała rzeczywistości po 1991 stała się rosyjskim buforem. I próba zmiany statusu quo (USA) musiała się spotkać z reakcją Rosjan. Jeśli polski żołnierz strzela w Donbasie - to jest tam agresorem, a ten co go tam posłał - wikła nas w wojnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Swego czasu ś.p. A. Lepper donosił o Talibach na Mazurach. W Klewkach. Po kilku latach przecieków było coraz więcej, ale każdy prezydent, premier, czy minister zaprzeczał. Pamiętamy Ziobra w 2006, c'nie? Dopiero całkiem niedawno wyszło, że w Szymanach były mordownie #usa a całość załatwił karton dolarów...


@Impresjonista: tylko, że Lepper mówił o tym rok przed tym, jak w Starych Kiejkutach wylądował pierwszy samolot.
prorok jakiś, czy raczej dostał od ruskich cynk kiedy ubijano deal pomiędzy służbami?


@Impresjonista: raczej mówił o innych "Talibach", nie miało to nic wspólnego z więzieniami CIA:

W 2001 r., kiedy Bogdan Gasiński przekazał informacje o Klewkach i talibach, a dokładniej mówiąc o Rudolfie Skowrońskim i układach korupcyjnych panujących wśród elit rządzących, zrobiono z niego wariata.

Handel szmaragdami z wysłannikami gen. Masuda


http://www.samoobrona.org.pl/pages/09.%20Polemiki/index.php?document=847.html

Źródłem tych rewelacji jest Bogdan Gasiński. W przeszłości
jeśli polski żołnierz strzela w Donbasie - to jest tam agresorem


@Impresjonista: A jeśli rosyjski żołnierz strzela na donbasie to jest on tylko obrońcą swojej strefy wpływów? Cóż za zdradzieckie myślenie. A czy nie pomyślałeś że Polska też ma prawo bronić swojej strefy wpływów i mieć strefę buforową pomiędzy Rosją? I że USA też mają prawo do tego samego? Oczywiście że nie pomyślałeś, bo jesteś pod wpływem #ruskapropaganda.
@Stefanescu: Nie wiem. Może jestem. Wydaje mi się że jednak ktoś okłamał Ukraińców co do realności zmiany orbity. Nie w tym rozdaniu. No i miejmy wzgląd na to, że USA swego czasu rozlokowało atom w RFN i Turcji, i pod grożbą atomowej wojny nie dopuściły do rozmieszczenia przez Rosjan na Kubie. Moim zdaniem ta proxy wojna (na Donbasie) nie powinna być nasza.
Oczywiście zaprzeczano że #ruskapropaganda ale mimo to #korwin @Korwin-Mikke chyba miał powody sformułować oskarżenia.


@Impresjonista: Nie miał powodów i on to zrobił dla naplucia na Polske w imie rosyjskich interesów.
Przeciez miał przedstaiwć dowody i nie zrobił tego. Był wzywany do prokuratury i też niczego konkretnego nie przedstawił. Chodziło tylko o zrobienie szumu.
Korwin to doskonały przykład kogoś kto bardziej kocha Rosje niż Polskę. Ciagle krytykuje działania swojego kraju a wybiela
@Impresjonista:

Dla zwolenników obecnej prounijnej ukrainy nie miałoby znaczenia nawet gdyby snajperzy byli rzeczywiście szkoleni przez litwę i Polskę -ważne że osiągnęli cel i wepchnęli ukraine w prozachodnią orbitę. Cel uświęca środki