Wpis z mikrobloga

@Pietter: tak się zastanawiam i pytam, bez hejtu.
Co Cię motywuje do inwestycji w takie auto, które nie oferuje żadnych z tych rzeczy: komfortu, bezpieczeństwa, pewności dotarcia do celu, tańszej eksploatacji niż konkurencja?
@WatchYourBack: pewność dotarcia do celu mam większą niż nie jeden dużo nowszy samochód ;) jak dbasz tak masz. W tym roku dowiózł mnie z Gdyni na woodstock i z powrotem bez najmniejszego problemu (a i mi się jakoś źle nim nie jeździ). Spalanie w trasie wyszło koło 5,5l/100km. Od dziecka miałem słabość do CC i jakoś tak mi zostało. No i chyba przede wszystkim to nie golf i chociaż trochę wyróżnia
@Pietter: no i kurczę, do tego zmierzam - myślisz o kompletnie nieopłacalnej (finansowo) instalacji klimatyzacji - możesz za te pieniądze mieć znacznie... inny samochód, który będzie, w mojej opinii, lepszym wyborem.

Ale spoko, cieszę się, że wszystko w porządku, niech Ci służy!
@Pietter: wsadzenie szyb to żaden problem, na klimatyzację bym się nie napalał, potrzebujesz kompletnego dawcy (a cieniasów z działającą klimą to pewnie z 10 w tym kraju jest) i niesamowitej ilości czasu żeby to ogarnąć
@WatchYourBack: za parę stówek za klimę miałbym inny samochód?
@coo84: jestem w stanie na prawdę tanio sobie ogarnąć taką klimę :) nie koniecznie z krajowego auta. Plus znam osobiście człowieka, który taką klimę sobie domontował, więc na pewno by mi pomógł.
@sailor_73: to nie jest kwestia bycia śledziem :) znam dużo większych świrów z gdańska.
@Pietter z tipo bodajze, ale pewności nie mam. Musiałem na ciepło profilowac plastiki w nadkolach + wrzucić dystanse 20 żeby mi końcówka ukl. Kierowniczego nie zrzucala ciężarków od wyważania xD