Wpis z mikrobloga

Murki 2 szybkie pytania:
1. Tak ostatnio sie nad tym zastanawiałem poczytałem, ale spytam jeszcze Was. Jeździcie w bieliźnie czy bez ?
2. Jeśli ciężkimi wylczeniami tangensów sinusów i innych wartości oblicze jak wysoko mam podnieść przednie koło żeby dostać dane nachylenie to na trenażerze (nie rolkowym) będe miał efekt porównywalny do podjeżdżania pod góre czy nie. Co do tego mam swoją teze ale może jednak się myle ;D
#szosa
  • 9
@KierownikW10 no i? Przez to, że nabierasz energii potencjalnej musisz włożyć więcej energii kinetycznej, czyli żeby utrzymać prędkość zwiększyć moc. Zwiększenie biegu z punktu widzenia energii da ten sam efekt, będziesz zużywał więcej energii na jednostkę czasu, tylko, że energia pójdzie w trenażer a nie w zyskanie energii potencjalnej. Jakie znaczenie ma to na co pójdzie energia z punktu widzenia fizjonomii człowieka?
@Johny_Sack: Trenażera nie mam żadnego jak zima bedzie taka jak w tym roku to mozliwe ze wgl nie kupie, a o strefach poczytam bo któryś raz o tym słyszę a dalej nie wiem o co chodzi ;D