Wpis z mikrobloga

@OldFuckinPyroRex: czyli to, ze swiezo upieczony absolwent doradza ministrowi finansow jest spoko, bo 20 lat pozniej jest misiewicz? mozna i tak
(swoja droga to ja sie nie odnosilem nigdzie do misiewicza i szczegolnie go nie bronie i innych 'kolezenskich' nominacji, choc uwazam, ze nalezy pamietac o kontekscie)

@BarekMelka: doswiadczenie w czym?
@plumkajacy_kalafior: na mojej zmianie albo piszesz merytorycznie i z grubsza poprawnie (to nie czat, masz czas na robienie poprawek) , ale kasuję te bzdury.

czyli to, ze swiezo upieczony absolwent doradza ministrowi finansow jest spoko, bo 20 lat pozniej jest misiewicz?


@dzolnij: Ale co jest "niehalo"? Fundamenty wiedzy zdobył na studiach, miał doświadczenie z CASE'a co słusznie zauwazono wyżej, na samych studiach też mógł zdobywać doświadczenie. Mógł też mieć jakąś
ze nalezy pamietac o kontekscie


@dzolnij:

Urodził się we Wrocławiu, w rodzinie fizyków pracujących na wyższych uczelniach. W stolicy Dolnego Śląska ukończył V Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego. Przez rok studiował na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie w 1997 ukończył stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej.

W czasie studiów został asystentem posła Unii Demokratycznej Władysława Frasyniuka. Z rekomendacji swojego wykładowcy, Leszka Balcerowicza, rozpoczął
@OldFuckinPyroRex: >Mógł też mieć jakąś szczegółową wiedzę w wąskiej dziedzinie.
ta, geniusz
Balcerowicz najwidoczniej 'cos' zobaczyl w Petru (i w kilku innych - np. Rybinski) i go wciskal gdzie mogl
ale w tamtym czasie nikim wiecej poza byciem 'swoim' nie byl

@mnik1: roznica miedzy mlodym petru a mlodym misiewiczem jest papier
obaj nie maja/nie mieli szczegolnych kompetencji (doswiadczenia) by doradzac ministrowi
ich najwazniejszymi zaletami byla lojalnosc i wiernosc (a skadinad
roznica miedzy mlodym petru a mlodym misiewiczem jest papier


@dzolnij: ja #!$%@?, ale was dupa o Petru piecze xD wyobraź sobie, że niektóre studia (lekarski, te prowadzone przez SGH, prawnicze na solidnym wydziale, jakieś matematyki na kiju etc.) to są "nieco" trudniejsze i bardziej przygotowujące do pracy niż przysłowiowa inżynieria sraczy na Polibudzie Koszalińskiej czy inna politologia na Wyższej Szkole Melanżu.

Tak, wyobraź sobie, że Misiewicz tego "papierku" nie ma, i
@OldFuckinPyroRex: > Co tam, Mazurek na dziś odsłuchany?
zernknij wyzej do postu kolegi
'gdzie w 1997 ukończył stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej.'

a jak byłem na zebraniu inauguracyjnym .Nowoczesnej w moim mieście to było odwrotnie

aha, to wiele wyjsnia

Petru miał doświadczenie z CASE

czym sie tam zajmowal?

Jak w wieku 26 lat ktoś nadal jest na 2-3 roku gównianych studiów i nic oprócz tego nie osiągnął

pewnie nie mial