Wpis z mikrobloga

Siema. Mam problem z radeonem hd6990. Drugi rdzen mi sie nie odpala. Jego praca wacha sie pomiedzy 0-250mhz. Raczej zero. Drugi pracuje normalnie. Wyniki benchmarkow sa raczej za niskie. Pomysly jak go obudzic? Po za tym karta dziala spoko.
#amd #pcmasterrace.
  • 12
@sequel: 3 dni temu na ebayu. Normalnie kazdy benchmark przechodzi, gpu-z rozpoznaje crossfire. Wszystko gra, poprostu mało punkcików i fpsów i nierównomierne obciązenie rdzeni.
@Przemasu: chcesz mi powiedziec, ze mam zrobci reflow i to zadziala? Wg afterburnera.
Ten drugi rdzen:
- ma 250mhz po odpaleniu kompa, potem spada na zero
- Dziala RAM z drugiego rdzenia
- Rdzen dostaje obciazenie
- Ne wywala błędów.
Po za tym ja nawet nie wiem ktory to rdzen i nie zamierzam nic piec, bo prawdopodobnie jak to ebay - uznają moje niezadowolenie i dostane kasę jak coś z powrotem.
@quit13: Skoro masz gwarancję to w życiu tego nie rób. Powiedziałem o opalarce tylko dlatego, byś ewentualnie nie wsadzał do piekarnika, ale próbował "lżejszego rozwiązania". O gwarancji nic nie wspomniałeś, więc zakładałem że robisz naprawę na swoją rękę i na swoją odpowiedzialność.
PS: Ja przy użyciu opalarki naprawiłem swoją 9800GT, która nawet uniemożliwiała start komputera. Karta wytrzymała po tym 8 miesięcy pracy, w tym gry.