Wpis z mikrobloga

#wroclaw na placu dominikańskim ~40 lat łysy facet na ławce z ręką w kieszeni obczaja dziewczyny wysiadające z tramwaju i masturbuje się, trochę mnie zszokowało nie powiem, reagować jak go jutro spotkam?
  • 86
  • Odpowiedz
@koroluk: @PanLogik: Powiedzcie mi kto normalny, masturbuje się publicznie? Nikt. Osoby z zaburzeniami psychicznymi, to robią. Słowem "cel" zastąpiłem słowo "mała dziewczynka" nie chciałem żeby brzmiało to zbyt drastycznie. Więc kobieta nawet jeśli ma swój magiczny wibrator, to nie wyobraża sobie że wali w dupsko chłopca siedzącego przednią. Ile razy można przeczytać że zboczeńcy, z komunikacji miejskiej ucinają włosy swoim "ofiarom". Niektórzy może nie są aż tak #!$%@?
  • Odpowiedz
@Wraniak: Po pierwsze, normalnosc to rzecz wzgledna. Dla jednych kapucynowanie sie jest normalne niezaleznie czy robia to za przystankiem, czy w domku. Dla drugich tylko w domciu. Dla trzecich w ogole.

Po drugie OP pisal o dziewczynach, nie "malych dziewczynkach".

Po trzecie kobieta z wibratorem moze sobie fantazjowac o wszystkim, nie wiadomo co ja podnieca. Od jedzenia chlebu ze smalcem, przez seks na basenie, do trojkatu ze swoimi pradziatkami z
  • Odpowiedz