Wpis z mikrobloga

@koroluk: Ale ja nie będę z kimś takim jak ty dyskutował, bo widać że normalny to ty nie jesteś. A jak zazdrościsz kobietom że "szczytują w miejscach publicznych", bo widać że to cie najbardziej boli, to nałóż coś na wiplera i sobie szczytuj.

Spróbuj się za bardzo nie opluć przy zgłaszaniu mojej wypowiedzi do tvn, moderacji czy straży pożarnej.
@koroluk: No wiesz dużo psychopatycznych morderców zaczynało od takiej "dyskretnej" masturbacji. Jeśli kobiety tak robią, to nie skupiają się na jakimś "celu", a taki zbok skupia się zwykle na jakimś "celu" i tu jest już tylko krok od morderstwa. Ale szkoda szczepić na ciebie ryja, bo pokazałeś swoją inteligencje...
@Wraniak: Powiedzmy ze ktos sie masturbuje do zdjec/filmow w internecie. Moze nawet znac osoby na nich obecne. Tez jest o krok o morderstwa? Osoba ktora sie masturbuje prawie zawsze sie na skupia na kims co nie znaczy ze pare dni/tygodni ja zgwalci a potem zabije. Gdyby tak bylo to populacja ludzi bylaby znacznie mniejsza.

Byc moze jest nawet odwrotnie i to osoby ktore nie rozladowuja seksualnego napiecia poprzez mastrubacje popelniaja więcej