Wpis z mikrobloga

@rafau1337: @lume: @Inguz: troche Was nie rozumiem...
Ktos zadal pytanie, kto nie ogladal, to ludzie napisali.
Nikt tu sie tym nie podnieca, ani tez po serialu jakos specjalnie nie jedzie.
A przeciez nie kazdy musi gustowac w tego typu klimatach, ktos inny mogl czytac ksiazke, a serialu nie chce.
Gdzie tu w tym jakas mega alternatywa?
  • Odpowiedz
@MagicznyKuba: Ja widziałem chyba wszystkie pierwsze trzy sezony, potem jakieś urywki z YT. Zniechęciłem się, bo książki najpierw czytałem i nie podobało mi się to co zrobili z niektórymi postaciami, np. Brienne zamiast wrażliwej osoby, która mocno przeżywała pierwsze zabójstwo - maszyna do zabijania.
  • Odpowiedz
@MagicznyKuba: nie wiem czy nadal czytasz odpowiedzi (trzeba było zrobić ankietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale ja obejrzałam całą GoT dopiero w sierpniu, bo kiedyś dawno widziałam ze znajomymi jeden jedyny odcinek i trafiłam akurat na krwawe wesele. Potem ludzie mówili, że to już w sumie nie ma po co oglądać, ja też się jakoś nie kwapiłam bo sobie wyrobiłam zdanie po tym jednym odcinku ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@agaja Nikt po serialu nie jedzie? Poczytaj komentarze, a pytanie ma taki wydźwięk jakby ktoś chciał się odznaczyć, że tego nie oglądał.
Ogólnie śmieszne są komentarze typu "nie oglądałem i nie żałuję" "nie ogladałem bo to gupie i dla gimnazjalistuf"
Skąd taki ktoś może wiedzieć jakie to jest, jeśli tego nigdy nie ogladał, czysty przykład ignorancji.
  • Odpowiedz
Szablon wpisowy mirko #12:

Czy jest ktoś kto robił/nie robił czynności x


edycja filmowa:

...kto oglądał/nie oglądał Tytuł filmu
  • Odpowiedz
Czy jest tutaj jeszcze ktoś kto nie widział żadnego odcinka serialu "Gra o Tron"?


@MagicznyKuba: a tak jakoś wyszło... na początku myślałem że fajny serial pseudohistoryczny, a potem dotarło do mnie po różnych postach z mirko że to jakieś pierdupierdu z magią, smokami... Nie żebym nie lubił fantasy, ale jakoś zupełnie mi odeszła ochota na oglądanie tego.
  • Odpowiedz