Wpis z mikrobloga

Uwaga. Nadaję komunikat.

Pewnie nie wszyscy czytają komentarze przy zapisach na #krakowskiewykopparty na Wykoevent, a może tym razem było trochę warto. Zrobiłem sobie tam prywatny konkursik i ogłaszam, że zapisany tam jako 69. @RadioaktywneRacuchy wygrywa #kontrolnyzidolem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co to dokładnie? Można dopytać, możesz to uznać za niespodziankę. Powiem jedynie, że ta wspaniała świecka tradycja na stałe wpisała się już w krajobraz alkoholowych schadzek z moim udziałem czy też #zlotfanowidola

Co ważne, taką samą nagrodę w podobny sposób wygra jeszcze jeden prawilniak. Zachęcam do udziału.

Prywatna uwaga do cumpeli @miss_alice03, która dobrze wiedziała gdzie się zakręcić, ale zabrakło jej jednego miejsca do wygranej. Jednocześnie składam jej podziękowanie, że mnie szukała z innymi zdenerwowanymi, gdy wpadłem kilkanaście godzin temu w dziurę czasoprzestrzenną na nie-handlowym pasażu. #pdk ( )

#nabijamwpisy #atencyjnywpis #kontrolny
  • 8
@M4lutki: A no tak, nie odświeżyłem.
Nie przewiduję w tym momencie. Jak dotąd nikt mi nie podpadł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kto wie jakie atrakcje przez dwa miesiące zdoła się wymyślić. ;]