Wpis z mikrobloga

Wczorajszy egzamin lekarski utwierdził mnie i moją dziewczynę o tym, że ten kraj jest #!$%@? i nie ma tu miejsca dla normalnych ludzi. Człowiek ma leczyć drugiego, rozpoznawać choroby, uczyć sie profilaktyki. Doradzać innym ludziom, uczy się #!$%@? dzień i noc, studia, staż za pół darmo. A potem jakie sa pytania na egzaminie? O tym co powiedział jakiś ciul o zdrowiu publicznym, w jakim mieście powstał jakiś dokument, #!$%@?. Na egzaminie nie można było mieć zegarka ani biżuterii, bo jest podejrzenie posiadania kamery w środku xD egzamin 4 godziny, wyjsć do toalety można dopiero po 150 minutach. Ten kraj jest #!$%@? i nie na dla niego ratunku, #!$%@? do szamanów sie leczyć, my to #!$%@?. Pozdro #medycyna #afera
  • 69
jak on przesra egzamin to ty będziesz mieć #!$%@? dostęp do lekarza.

Więc twój żal dupy będzie znacznie większy


@paramedic44: Bawi mnie to przerośnięte ego wśród części osób z branży medycznej:) O mnie się nie martw, na dostęp lekarzy nie narzekam. Jak płacisz tak masz. A już moja w tym głowa, bym zabezpieczył się tak, by dostęp do lekarzy mieć. Nie jesteście niezastąpieni jako jednostki. A zawsze znajdzie się chętny, by
Jak cię potrąci auto albo dostaniesz zawału to myślisz, że trafisz do prywatnego szpitala czy publicznego?

Oby tylko był tam anestezjolog, chirurg i kardiolog ;)


@paramedic44: Jeśli nie będzie odpowiedniego specjalisty, to rodzina, bądź ja sam, w zależności od stanu zdecyduję, by przenieść mnie tam, gdzie specjalista się mną zajmie. W czym problem? Chcesz mi udowodnić, że lekarze są potrzebni? Oczywiście, że są. Ale tacy, którzy rozumieją, jak należy do egzaminu
@paramedic44: Nie przesadzaj, lekarze się znajdą. Ściągną ich z krajów 3 świata, albo ułatwią dostęp do rynku tym z byłych Republik Radzieckich. Ewentualnie znajdą jakiś sposób na to, aby zatrzymać w kraju tych, którzy w przyszłości będą studiować medycynę.

@kiszczak Dokładnie jest tak jak mówisz. Będziesz miał kasę to nie będzie problemu z dostępem do lekarza, w zasadzie przy dużej gotówce nie ma problemu z niczym. Sektor zdrowia już dawno powinien
@paramedic44: powiem ci tak - ja znam kilku lekarzy i żaden z nich nie prezentuje takiego roszczeniowego i nadętego podejścia jak ty w swoich postach choć pewnie nawet lekarzem nie jestes albo maximum to gowniarzem rezydentem bez doświadczenia. Prawda jest taka ze lekarzy jest mało i powinno sie jakoś przyciągać chętnych do tej pracy, ale nie można przyjść i powiedzieć "całujcie mnie wszyscy w dupę bo ja robię wam łaskę, ze
@Aerdyn: jaka praktyka? Stanie przy stole operacyjnym i podawanie narzędzi? Mierzenia ciśnienia 500 razy dziennie? Robię wypisów, papierkowa robota? To jest #!$%@? ta jebena praktyka w tym kraju. Człowiek idzie do POZ i jesli nie nauczy sie sam i nie skonsultuje ze starszym lekarzem to jest w totalnej dupie. Prawdziwa nauka zaczyna sie dopiero jak człowiek idzie sam leczyć ludzi, tylko ze wtedy granica do #!$%@? z powodu złego rozpoznania jest
@terwer358:

roszczeniowego i nadętego podejścia


Roszczeniowe i nadęte podejście to ma społeczeństwo, ja tylko dostosowuje swój język.
" #!$%@? konowały ciągle im mało "
" Jak się nie podoba to #!$%@?ć "
" maximum to gowniarzem rezydentem bez doświadczenia "
" oddajcie pieniądze za studia z moich podatków "

Jak sie lekarz uczy na publicznej uczelni, zdaje państwowy egzamin i dostaje od państwa pieniądze to powinien troche bardziej szanować ludzi dzięki
@nawrocony_leming: @DannyMurillo: tak, wszyscy przerabialiśmy pytania z egzaminów od podstawówki, żeby podjąć w pełni świadomą i odpowiedzialną decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ciuliczek: a usadzili Was zgodnie z regulaminem?
Były i zabawne strony tego egzaminu, bardzo ucieszyła mnie metoda diagnozowania prątka XD, musiał to układać jakiś śmieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja #!$%@?ę, niektóre odpowiedzi w tym wpisie to idealne przedstawienie mentalności polaczków:
1. Haha, mnie stać na wszystko, wy frajery polskie, jak będę potrzebował tu se kupię wyjście do specjalisty. Mnie stać, bo mam ubezpieczenie medica, a taki plebs jak wy to ja widuję tylko przez siatkę ogrodzenia mojego zajebistego osiedla bloków wielorodzinnych.
2. Z moich podatków ci płacę, to mnie szanuj, mnie się te usługi należą jak psu buda.

Kisielewski powiedział: