Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy dziewczyna, która na trzeciej randce kończy z Tobą w łóżku jest dobrą kandydatką do związku? Już miesiąc się spotykamy, naprawdę jest wszystko super, wiele podobieństw, podobne spojrzenie na życie, wspólne hobby. Dziewczyna jest zaradna, mieszka sama, świetnie gotuje, Ogólnie naprawdę dużo plusów i przede wszystkim tworzy się chemia między nami. Jednak ja mam tylko to w głowie, że strasznie szybko to się potoczyło....Ogólnie już co trzecia nasza randka kończy się seksem. Ona tłumaczy, że tak na nią działam itp...Nie narzekam na ten stan, tylko po prostu w moich poprzednich związkach tak szybko nie przechodziliśmy do seksu. A jak u Was było? U kogoś też tak sprawy szybko się potoczyły?

#podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 92
@AnonimoweMirkoWyznania rence mi opadają jak to czytam.... Dupy was chyba swendzom z zazdrosci... Skoro jest chemia i czemu nie mają się sprawdzić również na tym polu... Może ona nie chciala brać kota w worku i sprawdzić jaki będziesz w łóżku. Jak facet zalicza setki lasek to jest super ale jak kobieta sprawdza kolesi to do staje łatkę #!$%@?... Co za stuleje
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Jest dorosła? Ty jesteś dorosły? Zmuszałeś ją? Ktoś zmuszał Ciebie? Znacie się na tyle, żeby sobie w jakimś stopniu ufać? Miesiąc to sporo czasu, jednak jest to kwestia względna.
Bo można się z kimś spotykać 2 x w tygodniu a można z kimś przebywać codziennie. Kobiety do seksu i związku podchodzą trochę inaczej niż mężczyźni. Bardziej emocjonalnie. Skoro tego chciała, znaczy to że Ci ufa,