Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałem się Wam czymś pochwalić. Właśnie dzisiaj mija 6 lat odkąd jestem żonaty. To jest najlepszy okres w moim życiu. Poznaliśmy się w szkole średniej mając 17 lat. Były wzloty i upadki ale razem poradziliśmy sobie ze wszystkim. Za 3 tygodnie kończę 29 lat a żona za 1,5 miesiąca 28 lat.
Mirki polecam ten stan ()
#feels #chwalesie #zwiazki trochę #pokazmorde
rybeczka - Mireczki chciałem się Wam czymś pochwalić. Właśnie dzisiaj mija 6 lat odką...

źródło: comment_XscTkLyekGWqrGBtfrrP111J1nnuDRZI.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja niedługo dobiję lvl 29 a nawet nigdy różowego za rękę nie trzymałem...


@hetman-kozacki: Nie martw się, pewnie napisał tego posta, żeby żonie przywazelinować, bo mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)podpadł np. chcąc łyknąć wolności i wychodząc na piwo z kumplami
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Mysle ze to przenosnia. @hetman-kozacki: nie mial kontaktow z dziewczynami w swoim zyciu mlodzienczym/doroslym.A raczej nie chodzi tu o robienie wywodow ze w przedszkolu na spacerze pani kazala isc z dziewczyna za reke.
Ja w sumie tez niemialem laski nigdy ale nie jest to dla mnie specjalnie problemem.Mam wieksze zmartwienia(ekonomia ze tak powiem)
  • Odpowiedz
@robertK: jeśli ktoś "tego" nie robił w wieku 16 lat to jest to zupełnie normalne bo to mentalnie dziecko, jeśli w wieku 18 lat to nadal jest to normalne, jesli 20 to w miarę normalne bo wiadomo studia,praca czy inne rzeczy zajmują głowę i się tak do tego nie przykłada zbytniej wagi, jeśli w wieku 25 to jest to już dziwne lecz jeszcze ok bo kończy się wtedy szkołę/studia/kursy czy
  • Odpowiedz
@rybeczka: no to powodzenia w dalszym pogodnym życiu. Moje też było 'radosne' ale... baba to jednak z czasem 'dziczeje' i z skowronka stała się wroną. Marudzi, narzeka, gdera... ciesz się póki masz czym ;)
  • Odpowiedz