Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałem się Wam czymś pochwalić. Właśnie dzisiaj mija 6 lat odkąd jestem żonaty. To jest najlepszy okres w moim życiu. Poznaliśmy się w szkole średniej mając 17 lat. Były wzloty i upadki ale razem poradziliśmy sobie ze wszystkim. Za 3 tygodnie kończę 29 lat a żona za 1,5 miesiąca 28 lat.
Mirki polecam ten stan ()
#feels #chwalesie #zwiazki trochę #pokazmorde
rybeczka - Mireczki chciałem się Wam czymś pochwalić. Właśnie dzisiaj mija 6 lat odką...

źródło: comment_XscTkLyekGWqrGBtfrrP111J1nnuDRZI.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Ziom! Już to pisałem na wykopie ale... nigdy, przenigdy nie buduj szczęścia na drugiej osobie. Znajdź sobie hobby (jeśli jeszcze nie masz). Spędzaj czas z kolegami, rodziną, ale nigdy nie stawiaj na "jedną kartę". Nie wiem jakie przygody peżywaliście razem, ale zastanów się, co jeśli tej drugiej osoby zabraknie? Czy dasz sobie psychicznie/fizycznie/materialnie rade? To działa na odwrót - czy Małżonka da sobie radę bez Ciebie?

Wykop :)
  • Odpowiedz
@rybeczka:

Siema, wzruszająca historia.

Miałem tak samo. Też z moją dziewczyną poznaliśmy się w wieku 17 lat. Też były wzloty i upadki i na szczęście rzuciłem tą szmatę rok temu i od tej pory zaczął się najlepszy okres w moim życiu.

Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@rybeczka: 87 rocznik here :)

Jednak trochę inna kolejność -> mieszkanie razem, dziecko, ślub. I dopiero w tym roku doszedł ostatni punkt :)

Powodzenia życzę ze staraniem o dziecko...
  • Odpowiedz