Wpis z mikrobloga

@Vister81: mój brat kiedyś remontowal sobie fiata 125p tego dużego wszystko ładnie oblakierowane pełno nowych części samochód rakieta ja byłem wtedy mały ojciec postanowił po mnie pojechać do szkoły tym samochodem jak skręcał w lewo żeby mnie zabrać to uderzyła w samochód ciężarówka gościu nie zauważył kierunkowskazu i jechał dalej po prostu samochód do kasacji ojcu nic się nie stało..
@Vister81: Mojemu sąsiadowi auto mocno potłukł dziadek jego dziewczyny. Co najlepsze dziadek jeszcze miał pretensje że sąsiad zostawił auto u niego na podwórku i tłumaczył że to jego wina, bo normalnie to żadne auto tam nie stoi xD
@Vister81: Moja babcia miała stłuczkę z moją koleżanką, ale wszystkim na dobre to wyszło, w tym mi ( ͡ ͜ʖ ͡) koleżanka dostała odszkodowanie, które odłożyła na nowe auto, a przy okazji babcia z koleżanką obgadały, że ja potrzebuję pomocy i koleżanka była w stanie mi pomóc bardzo odciążając mnie finansowo.
@DarkSoul667 przepraszam, że dopiero teraz odpisuję... Nie, naprawiłem w garażu, u ojca były większe szkody, bo przypieprzył w hak. Nie chciałem też zgłaszać, bo obydwa pojazdy leciwe (ja scenic z 2000, a ojciec mondeo z 1997) i zwyżka u ojca więcej warta niż to, co się stało. W mondeo poszedł zderzak i trochę plastików, u mnie w sumie klapa się wgięła trochę, to mondeo można kupić części w kolorze za grosze.