Wpis z mikrobloga

@RuchaczSpychacz:

Pani pyta dzieci w szkole:
- Ktore z was kibicuje Legii Warszawa
Wszystkie dzieci podnosza raczki tylko nie Jasio.
- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.
- Bo ja kibicuje Widzewowi Łódź! - odpowiada rezolutnie Jasio.
- Ale dlaczego? - pyta pani.
- Bo tata kibicuje Widzewowi, mama, starszy brat... To i ja kibicuje
Widzewowi mowi Jasio.
- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brac przyklad z
@Paladin_Woodrugh no i? Chwilowe kryzysy zdarzają sie każdemu. Ogólna ocena klubu jest jednak bardzo, ale to bardzo pozytywna. Jest kasa, rozumny właściciel, świetna organizacja, wizja, strategia i wspaniały stadion.
Dlatego właśnie inni mają ciągły ból dupy o tą legię.
@LLU83: Wspaniały stadion? Nie jeden polski klub ma lepszy. Świetna organizacja? #!$%@? klubu z ligi mistrzów za nizgłoszonego zawodnika. Strategia? Wywalenie Czerczesowa i zatrudnienie Hasiego. Kasa? Budżet prawie trzy razy większy niż nastepna druzyna w lidze co jakoś nie przekłada się na 3 razy lepsza gre
@LLU83: a do tego #!$%@? trener. Nie wiem kogo Ty chcesz oszukać? Przecież kibice Legii mówią, że to jest najgorsza Legia od lat. Ta dzisiaj tak. Ale to chwilowe. Ogólnie ba przestrzeni ostatnich 5 lat to przepaść między legią a pozostałymi drużynami polskiej kopanej.
@Frycz_asd oprócz śląska i Lecha którym zbudowali stadion na euro to które sa lepsze?
Organizacja klubu jest perfect a wpadki sie zdarzają jak wszędzie. Grunt to wyciągać wnioski. Czerczesow sam odszedł. Budżet jest od niedawna, na wyniki trzeba poczekać i przyjda
Budżet jest od niedawna


@LLU83: A czytasz coroczne sprawozdania spółki Ekstraklasa S.A zatytułowane jako 'EKSTRAKLASA PIŁKARSKIEGO BIZNESU'? Pewnie nie bo gadasz głupoty.