Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu dostałem dwie paczki, pierwsza z powerbankiem od @SwiatBaterii (powerbank #xiaomi ) oraz drugą od @x-kom ( karta pamięci microSD)
Powerbank owinięty zwykłą folią a opakowanie i wyraźnie walnięty narożnik kartonika xiaomi.
Karta zapakowana w aż przesadnie duzo zabezpieczeń oczywiście bez żadnych uszkodzeń (szacuneczek xkomie)
#powerbank niby działa ale dziwnie piszczy - czy mógł sie uszkodzić czy to naturalne?

@SwiatBaterii chyba powinniście lepiej zabezpieczać.. nic już raczej nie kupię u Was ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #elektronika
aklamot - W tym tygodniu dostałem dwie paczki, pierwsza z powerbankiem od @SwiatBater...

źródło: comment_PaeKL9EqwxvyaXIJF82jx1m0yWlMSzr0.jpg

Pobierz
  • 19
@aklamot: Wygląda na uśmiech Lenny'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xkom miał gest widzę, kartę micoSD #!$%@?ć do takiego pudła :P
Co do ŚwiatBaterii to nawet ja, szary Mirek jak sprzedaję czasem coś na olx czy Allegro, np. powerbank raz miałem okazje opchnąć od Xiaomi, który wygrałem - daje folię bąbelkową i jakoś bez problemów dochodzi w kopercie bąbelkowej, kwestia poświęcenia 5 minut na pakowanie...
Dezynwoltura - @aklamot: Wygląda na uśmiech Lenny'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xkom miał gest wid...

źródło: comment_fgm07RZQrQNXwIhHDuoWeafVXT6fQTgz.jpg

Pobierz
@aklamot: wysyłamy blisko 2 tys paczek dziennie i uszkodzenie zdarza się raz na kilka dni. Delikatniejsze przedmioty pakujemy starannie, natomiast z power bankami nigdy nie było problemu. Jeżeli coś z power bankiem jest nie tak to odezwij się w wiadomości, zamówimy kuriera po odbiór i przyślemy Ci nową sztukę - solidnie zapakowaną (oczywiście wszystko na nasz koszt!) :)