Wpis z mikrobloga

@Don_Artur: Cóż. Nie robiłem zakupów, ale trzeba powiedzieć jedno
Strona wygląda badziewnie. Nie twierdzę, że ma być idealnie, ale ... no jak można było to #!$%@?ć. Gorzej to chyba wykop i apka wykopu wygląda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale jak chcesz to przeczytaj dokładnie regulamin i wpisz tutaj. Zawsze komuś możesz dupę
Ostrzegam - ten 'sklep' to jakaś masakra - najpierw czekałem na towar 22 dni - miałem wg nich uzgodnione telefonicznie, że otrzymam po 7 dniach, jak zrezygnowałem to czekałem na zwrot pieniędzy 30 dni ! Dokładnie loga programu ochrony kupujących skradzione - nic nie znaczą. Uważajcie mogłem zaoszczędzić 50 zł - a 2 miesiące nie miałem swoich pieniędzy ani telefonu. Nie warto !
Z dala. Ta firma to oszuści. Nabrałem się tylko dlatego, że nigdzie nie mogłem znaleźć produktu, który oni mieli w ofercie, choć nie umoczyłem jakiejś większej kasy, to nie odpuszczam i zgłosiłem sprawę na policję, jeszcze do UOKiKu by się przydało. To jakiś żart co oni wyprawiają a opinie to sami sobie chyba piszą...
Ostrzegam przed nimi. Opinie w internecie zmanipulowane! Na opineo mają fałszywe komentarze by utrzymać wysoką średnią. Poniżej wklejam mój komentarz - zaznaczam że to co napisali w odpowiedzi jest kłamstwem.

"Zacznę od tego że to moja pierwsza opinia o jakimkolwiek sklepie gdyż nigdy nie miałem do czynienia z gorszym sprzedawcą a kupuję rocznie kilkadziesiąt produktów online. Zamówiony telefon otrzymałem po 2 miesiącach! Przez ten czas byłem okłamywany że wysyłka nastąpi za tydzień...