Wpis z mikrobloga

@Atariauke czytnik linii papilarnych na plecach to kompletny #!$%@?, to jest przezajebiste i najwygodniejsze na świecie. Serio, nie jesteś sobie w stanie wyobrazić jak to jest cudowne rozwiązanie. Ostatni raz taki przełom czymś co nie wygląda najlepiej miałem jak zobaczyłem belkę adresu na dole strony w WP. To jest tak mądre rozwiązanie że jestem w szoku, że Apple jeszcze tego nie #!$%@?ł. W iP8 albo 9 pewnie będzie czytnik linii w jabłku,
@Paladin_Woodrugh: no nie, zobacz gdzie w iP masz czytnik, zaraz pod ekranem, odblokowujesz naciskając przycisk i przesuwasz kciukiem na ekran, i możesz wszystko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie mowie ze nie idzie sie przyzwyczaić ale rozwiazanie Apple jest imo najbliższe ideałowi
@Matth: Ja mam telefon do SMS i dzwonienia a nie do lansu :p. Jakby mi sie nie rozsypała obudowa i mikrofon w E90 to bym nie musiał kupować SE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale 64GB dobrze wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atariauke ja nie mówię o przyzwyczajaniu się - to rozwiązanie jest po prostu lepsze, sprawdzałem oba. Może jest wygodniejsze dla 4" ekranów, ale przy 5" łatwiej jest uciąć palec wskazujący niż sięgać kciukiem, nawet przy obsłudze dwuręcznej. Zaczekaj 2 lata to zobaczysz ;)