Wpis z mikrobloga

@lubiesernik: mam obudowe spiegena i robi z ajfona nokie 3310, ale tak mnie #!$%@? ta dziura, ten brud co sie tam zbiera, ze mam ochote zaszpachlowac to, kiedys nosilem pod spodem hajs zeby nie #!$%@? telefonu i nie bylo widac #!$%@? jablka
@Atariauke: co jest nie tak z czytnikiem z tyłu? Zamiast kciuka używasz palca wskazującego - albo dowolnego innego.
A reszta obrazków to już w ogóle śmiech na sali. Pokazanie jakiegoś strasznego launchera z milionem ikon i menu serwisowego, które nie ma tylko język angielski (i chiński). Straszne.
@WatchYourBack: to jest ze to ultra niewygodne Dx
Recovery dlatego ze musicie sobie czasem użyć, iP jak sie zwali na amen to dajesz DFU i tyle a u Was wipe data, jakieś inne #!$%@?, niby nic ale troche jak w lesie ;p
Menu to chyba zwykły drawer na jakimś dużym Siaomi jeśli dobrze kojarzę
@Atariauke: to nie jest Xiaomi, nie te ikony i belka. Poza tym, możesz to zmienić na milion sposobów.
Skaner - jak kto woli, mi pasuje.
W dalszym ciagu nie rozumiem kwestii recovery, dobra sprawa, której 90% użytkowników nie zna i nigdy nie pozna.
@WatchYourBack: w koncu bedzie musiało jak sie zepsuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Sarseth: nie umiem sobie wyobrazić trzymania palca w tamtym miejscu, trzymam sporo niżej normalnie, a jak trzymam sobie przed mandolina dwoma rękoma to juz w ogóle, tylko z przodu czytnik
@Atariauke: Nie rozumiem porównywania budżetowego Redmi do flagowca. Mi5 ma czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem z przodu obudowy.
Inna rzecz, że budżetowy telefon działa doskonale i może konkurować z flagowcami.