Wpis z mikrobloga

Oj mirasy ale mnie #!$%@? złapał. Siostra pomaga pewnej kobiecie ( samotna matka z synem lat 15 , żadna patologia, uczciwi, mili i ogólnie na propsie ) ma zawsze dla niej jakieś ubrania po naszej mamie ( żaden lump ,konkretna jakość, nieznoszone, chemię, ogólnie pierwsza potrzeba. Kobieta ma problem z pracodawcą, ogólnie to jakiś #!$%@? Janusz który musi swojej słit 17-nastoletniej córuni odkładać na latanie samolotem po zatoce ( nie wiem czy szybowce czy co ) A kur*a jakie teksty wali. Kiedy ona prosiła ( grzecznie, to nie jest osoba z postawą roszczeniową, a zresztą jak ku*wa można mieć roszczenie o wynagrodzenie za pracę, oczywiście śmiesznie małe, a jakże ) żeby przelał jej zarobek za dany miesiąc , a on jej na to, że może jej co najwyżej 5 zł przelać. O ty chu*u złamany ! Jeśli ktoś zna kogoś kto ma wolny etat w #gdynia #gdansk #sopot i szuka sumiennego, uczciwego pracownika ( Pani zajmuje się księgowością, logistyką, transportem , spedycją , ciut kulawo u niej z językami obcymi ale przy dobrym podejściu i miłej atmosferze powinno być ok ()

Dalej dalej moi drodzy, już nie raz udowodniliście, że potraficie !!!

EDIT: PW-nijcie jak coś, naprawdę zależy mi na tej sprawie.

#praca #pomagajzwykopem #trojmiasto
  • 47
  • Odpowiedz
Pani zajmuje się księgowością, logistyką, transportem , spedycją

wynagrodzenie za pracę, oczywiście śmiesznie małe, a jakże


o #!$%@?

Niech ucieka stamtąd jak najszybciej, pomóż jej aktywnie szukać pracy, zachęć ją do tego, bo jak się zasiedziała to tak powoli żyje w tej firmie z miesiąca na miesiąc i pewnie nie myśli o zmianach.
  • Odpowiedz