Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rady. Poszłam wymienić przebitą dętkę do serwisu. 2 godziny rower do odbioru. 30 złotych. Elegancko. Jadę i nagle po jakis 2 kilometrach czuje jak mi schodzi powietrze. Patrze i w oponie ciągle byl wbity kawalek szkła na ktorym detka poszła za pierwszym razem. Nie wyciągnął go chociaż gdy dodawałam mówiłam że ciagle tam jest.
Pytanie czy isc tam i powiedziec ze tego szkla nie wyciągnęli i liczyc na to ze zrobia to jeszcze raz darmo. Jal myslicie jest taka szansa? Czy od razu probowac latać oponę na własną rękę?
#rower #pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
@anka942: No tak. Muszą poprawić, a Ty nic za to nie będziesz płacić. Nie zrobili fachowo. Zawsze powinno się sprawdzić oponę przed założeniem czy nie ma czegoś w środku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rezonator No właśnie tak mi się wydawalo ale jest jedno ale w właściwie to dwa. Nie dostałem paragonu inawet o nim nie pomyślałem, bo odbieralam rower na chwilę przed zamknięciem serwisu no i to że nie ma tego jak formalnie udowodnić, bo w sumie moglam po prostu znowu
  • Odpowiedz
@anka942: idz i powiedz ze znowu sie #!$%@?ło bo nie sprawdzili opony. Przeciez to nie usterka na miliony monet, jak cos będą marudzić to postrasz US za brak paragonu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 5
@MrSzatanek "#!$%@? ich z góry na dół"... "psi obowiązek"... Japerdoleeee jak ja nie lubię takich ludzi co o byle pierdołe muszą drzeć mordę, #!$%@? to #!$%@?, zdarza się, ale po co się od razu kłócić jak można normalnie pogadać i sprawę załatwić jak cywilizowany człowiek.
  • Odpowiedz
@rebul4: Tak, niech zrobi tak raz, drugi i trzeci. Klient przychodzi i prosi o to, żeby mu zrobił kolejny raz. Klient nie odzyska straconego przez niego czasu, a on sobie nie weźmie tego do serca. Kolejnemu też zrobi fuszerkę.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrSzatanek myślę że jak będzie musiał po sobie poprawiać robotę to będzie miał wystarczająca motywację żeby nie robić fuszery. A to że ty wejdziesz i zrobisz awanturę to pewnie nic nie da, co najwyżej sam z siebie buraka zrobisz.
  • Odpowiedz
@anka942 śmierdzi zarzutką. Kto normalny wymienia dętkę w serwisie, za dwukrotność ceny dętki, tracąc dodatkowo kilkukrotnie więcej czasu niż gdyby robił to sam. W dobie, gdy w 10 minut można obejrzeć 4 filmy na YT na ten temat, przeczytać dwa wpisy na blogach i zadzwonić do kogokolwiek znajomego, który kiedykolwiek posiadał rower...
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dzester no właśnie muszę sie nauczyć bo sytacja wygląda tak że albo sama albo 150 km zeby mi ojciec to zrobił. Tak, że tak z tym zaciąganiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz