Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #warszawa #ochota #centrum #kwiaty
Czy ktoś wie czy przy stacji Warszawa Ochota lub ostatecznie przy śródmieściu gdzieś kupię ładnego kwiatka?w okolicy godziny 17. Coś ala tulipan ale nie w tym sezonie :/ Chodzi o jakąś babuszkę co sprzedaje ładne kwiatki, muszę szybko na pociąg, czasu mało.
Albo mogę kupić taki kwiatek teraz ale nie wiem czy wytrzyma pracbazę w spokoju.
  • 16
  • Odpowiedz
@Medved: wiele Ci to pewnie nie pomoże, ale na rogu Chełmskiej i Czerniakowskiej jest kwiaciarnia 24h.
Zresztą o 17.00 powinieneś mieć dużo opcji jeszcze. A jak nie, to popróbuj na stacjach, BP ma takie chłodziarki z gotowymi bukietami.
  • Odpowiedz
@Dutch: oo Panie, za daleko, ale opcja fajna :) @matti05: w podziemiach gdzieś? Będę miał mało czasu, muszę od razu iść do celu.
O i jakie kwiaty są popularne w tym sezonie?
  • Odpowiedz
@ladyoutwalking: to Jeszce mam pytanie, zauważyłem właśnie dzisiaj te goździki (chyba sezon) są one dosyć długie i "chude" że tak powiem, danie jednego troszkę słabo by wyglądało, uważasz że 3 czy może mały bukiet byłby lepszym rozwiązaniem?
  • Odpowiedz
@Medved: goździki są tanie, więc nie musisz się obawiać kosmicznej ceny. Jeden to według mnie trochę mało. Ja ostatnio kupiłam 5 sztuk (pojedynczych gałązek, bo są też takie, że jeden badylek ma kilka kwiatków), ale miały takie duże kwiatki, że to zdecydowanie wystarczyło (zapłaciłam 10zł)z Jeśli to ma być tylko symboliczny gest, to kup z 3-5 sztuk, w zależności od wielkości kwiatków i najlepiej bez przybrania, prócz jakiejś tasiemki/wstążki. Kilka goździków
ladyoutwalking - @Medved: goździki są tanie, więc nie musisz się obawiać kosmicznej c...

źródło: comment_p10dqOKO3yBaefZL3d9QoaO39M8TkuzQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ladyoutwalking: teraz tylko wybrać jakieś ładne, te w podobnym odcieniu jak na zdjęciu naprawdę wyglądają w porządku. Dwukolorowe są trochę jak te sztuczne plastikowe kwiatki w PRL owskich mieszkaniach emerytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz