Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki :)

Ostatnio rozglądam się za autem. Szukam zadbanej Hondy Civic VI gen. 1.6 VTEC. Najlepiej nie przerabianej, nie wiejsko-tuningowanej i nie skorodowanej. Strasznie ciężko znaleźć taką w ogłoszeniach.

Okolice Zachodniopomorskie i okolice co by nie trzeba było za daleko po nią jehać

Jak ktoś coś wie to niech da znać. Budżet ~8k

#motoryzacja #samochody #honda
  • 22
@wycz: zdaję sobię sprawę, że będzie ciężko, a nie chcę kupować takiej do naprawy bo u mnie ciężko ze znajomością samochodów, a po doświadczeniach średnio ufam mechanikom. niestety znajomego żadnego nie mam : <
@heheszkitroche: Tak na serio to moja porada jest taka. Nie szukaj na sile tej hondy ktora chcesz. Wybierz sobie kilka aut z kilkoma silnikami ktore spelnily by twoje oczekiwania i kup to co akurat bedzie. Najgorsze trupy sie kupuje wlasnie wtedy gdy czlowiek sie nastawi na jakis konkretny. W zyciu kupilem kilka aut i zawsze kupowalem to co najbardziej odpowiadalo moim potrzebom i zawsze trafialem na bardzo dobre auta choc nigdy
1.6 VTEC bedzie ciezko..
predzej 1.5 VTEC ECONO znajdziesz :)

6gen zawsze bede wspominac pieknie :) moje pierwsze autko w coupe.. 8k to duzo jak na ta generacje.. popatrz na forach civicklub, civic6g i podobnych.. nie wszystkie sa potuningowane..
@heheszkitroche: Na oryginalne, bardzo zadbane vti z b16/b18 to budżet może być trochę mały. Chyba, że znajdziesz jakiegoś swapa bez druciarstwa, albo d-serię. Z nowszych i żwawszych pozycji polecam cytrynkę c2 vts. Niby mydelniczka ale miejsca z przodu na prawdę sporo, silnik bardzo dynamiczny z krótkimi przełożeniami skrzyni. A co najfajniejsze, to bardzo fajnie zestrojone zawieszenie, autko robi na prawdę dobry przeciąg na zakrętach. Tyle, że tutaj znowu 8k to bardzo