Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki gdzie zgłasza się studenta, który na egzaminie nie napisał praktycznie nic, ani tym bardziej się nic nie uczył, a przez pomyłkę profesora ma wpisaną ocenę bardzo dobrą i w dodatku stara się o stypendium.
Pytam, bo uważam, że jest to totalnie niesprawiedliwe, bo materiał do egzaminu był ciężki, inni musieli dużo zakuwać, a ta osoba nawet nie zajrzała do notatek, bo nie miała na to czasu, gdyż studiuje dwa kierunki na raz.
Ja uważam, że profesor pomyliła się, bo dziewczyna z listy, która jest nad nią dostała właśnie ocenę bardzo dobrą.
Upiekło się jej, ale inni, którzy nie zdali tego egzaminu, musieli siedzieć i się uczyć.
Dodam, że na żadne kolokwium się nie uczyła, na żadnym egzaminie nie była przygotowana, wymigiwała się na kolokwiach jakimś usprawiedliwieniem, pytała ludzi co było, przychodziła na gotowca i zaliczała. Na terminie zerowym zrobiła zdjęcia egzaminu, w pierwszym terminie przyszła i zaliczyła na 5 ze ściągami oczywiście. Przez cały rok podczepiała się do ludzi, podlizywała, siadała z nimi na kolokwium, żeby móc ściągać. Udało jej się, przeszła cały rok studiów bez nauki, na farcie i stara się teraz o stypendium i śmieje się z ludzi z boku, którzy jej pomagali. Specjalnie podpina się do ludzi którzy się uczą, wykorzystuje ich i manipuluje na wszelkie możliwe sposoby, a jak coś idzie nie po jej myśli to próbuje nastawić resztę grupy wrogo do tej osoby. Duża część osób już zobaczyła jaka jest naprawdę i zdobyła sobie wielu wrogów. Wiem, ze z takim podejściem na 100% odpadnie w drugim roku, bo nikt już jej nie pomoże, ale najpierw przez kilka miesięcy będzie pobierała stypendium, które jej się nie należy.
Śmieszna sprawa, tak jej się udało manipulować ludźmi, człowiek jej pomagał, bo jej się szkoda robiło, zawsze miło rozmawiała, komplementowała non stop, pisała do wszystkich na facebooku, udawała cały czas, mówiła, że ma tyle nauki na drugim kierunku, że nie daje rady. Mogę się założyć, że na drugim kierunku robi to samo.
Wiem, że jest jakaś specjalna komisja, która sprawdza prace studentów, czy wszystko się zgadza z oceną wstawioną do indeksu. Gdzie to zgłosić?
Ktoś coś może pomóc?

#anonimowemirkowyznania #studbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś zaliczyłem podobnie Mechanikę Analityczną na PWr u Prof. Piesiaka (pozdrawiam serdecznie, mordy z pwr na pewno go znają :)). Nigdy nie byłem na wykładzie I stwierdziłem że nie ma sensu też iść na egzamin (urodził mi sie syn I odpuściłem studia na rzecz pracy). 160 osób podeszło do egzaminu, zdało 4 w tym ja. No #!$%@? nie uwierzylibyście jak bardzo można się cieszyć :D