Wpis z mikrobloga

  • 1
@aka_wannabe: takie pytanie mam, przepraszam, ale taka moja ciekawość, czy w związku z Twoim ciężkim doświadczeniem, jak już dojdziesz do siebie, to wsiądziesz znowu na motocykl?
  • Odpowiedz
@aka_wannabe: przerabiałam to po 2 miechach leżenia. Małymi kroczkami i powoli, no chyba że ci się spieszy do łazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°) świat staje się lepszy kiedy możesz normalnie pójść po bułki czy do kina czy nawet do kuchni nalać sobie wody. A jak już ci pozwolą chodzić o kulach, to zawsze będziesz miał dwie laski u boku. Żyć nie umierać ʕʔ
  • Odpowiedz
@aka_wannabe: Powodzenia kumplu! Ja co prawda tylko 2 tygodnie leżenia i 2 miesiące chodzenia o kulach, ale też się od nowa później uczyłem chodzić. Najważniejsze początki - efekty przyjdą szybko i przy dobrej rehabilitacji prędko załapiesz podstawy chodzenia :D Potem ciężej, bo już nie widać takich łatwych efektów, a więc życzę sporo samozaparcia.
  • Odpowiedz
  • 3
@rafwoj wsiade - o ile będę w stanie. Ale raczej w ramach ciekawostki żeby zobaczyć jak będzie z lękiem. Na pewno nie będę jeździł rekreacyjnie bo jestem doskonałym przykładem na to ze nawet jeśli jedziesz wolno i ostrożnie to i tak kierowca samochodu przez swoją nieuwagę może zrobić z Ciebie kaleke ergo motory w ruchu ulicznym sa niebezpieczne. Kupie jakiegos crossa chociaz bardziej sklaniam sie ku quadowi. Zobaczymy. Ale na pewno nie
  • Odpowiedz
@aka_wannabe: "Pan już nigdy nie będzie biegał" - usłyszałem po złamaniu 2,3 i 4 kości stopy. Po rehabilitacji jestem notowany jako oficjalny reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata w Maratonie Górskim (38,5km, przewyższenia 5300m).
Dasz radę. Napieraj.
  • Odpowiedz
  • 2
@TataBartusia no mi mówią że sprawności w nodze nie odzyskam i jakoś im trochę wierzę. Zobacz jak wygląda moje lewe kolano. To nie jest opuchlizna. Ono jest tak #!$%@?. Czeka mnie jeszcze prawdopodobnie implant biodra... stopę to miałem całą polamana. Aktualnie wystają mi z niej 4 druty co wygląda dosyć ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mam nadzieję ze lekarze tak jak w Twoim wypadku mylą się co
aka_wannabe - @TataBartusia no mi mówią że sprawności w nodze nie odzyskam i jakoś im...

źródło: comment_RJ2LMrS2a880g0yjP2UuDkcuA9MZqKGp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Dutch jak będą się zamartwial to nie wyzdrowieje szybciej a wiem ze moim bliskim będzie wtedy zajebiscie ciężko -mialem kolka takich slabszych dni. Jak ja mam pozytywne nastawienie to i im jest łatwiej przez to wszystko przechodzić.
  • Odpowiedz