Wpis z mikrobloga

@zozolandia: o jezu prawda, jak bydło (,) kupienie czegoś co nie jest otwarte/wyciapane/przyschnięte to prawdziwa sztuka. Już nie mówiąc o tym że rossman mógłby nauczyć się czegoś od superpharm i chociaż naklejać taśmę klejącą. Marzy mi się opakowanie indywidualne na kosmetykach, takie jakie mają np. szminki z Golden Rose...
@hipotrofia: Z drogeryjnych to Bourjois daje radę, Pierre Rene też niezły, zdziwiło mnie bardzo całkiem niezłe krycie i żółty odcień Bella w tubce. Revlon był dobry parę lat temu, przed zmianą, którą od kilku lat przechodzi prawie każdy dobry kosmetyk - dla przykładu chociażby tusz Colossal z Maybelline czy podkład z Manhattana (tego to tym #!$%@? nigdy nie wybaczę, ten podkład był idealny). Podkład równoważący z inglota też jest super. Kiedyś
@nama: o super, dobrze że piszesz :) Kończy mi się puder a tak to jakoś wytrzymam wtedy do końca miesiąca :D
@Riley: Nigdy nie zamawiałam ale w sumie to dobry pomysł żeby teraz iść zobaczyć kolory i co się chce kupić a 30 zamówić online
@zozolandia: Na ezebra.pl kupisz za 25 zł, z kuponami nawet taniej:P Inne produkty też mają czasami nieźle przecenione, także świetna okazja do przetestowania różnych produktów. Ja co miesiąc obkupuję się jak dzika świnka i cebuli mi nie brakuje:P