Wpis z mikrobloga

No dobra. Warto było wstać o 5 rano.
Ostatnio stwierdziłem że zamiast wywalać furmanki pieniędzy na nowego Remusa to może uda mi się przywrócić zza światów mojego starego. Z samego rana pojawiłem się w Modlinie u Edka z Edhaust który wybebeszył puszkę i przygotował do naprawy a potem w drogę do Michałowic gdzie oddałem graty do stworzenia nowego poszycia. Niestety oryginalnie był tytan a w zamian będzie stal nierdzewka, ale i tak spoko, najważniejsze by utrzymać wagę i brzmienie. Za tydzień do odbioru. Już się nie mogę doczekać. Jestem ciekaw jak się uda taka operacja. Kosztowo napewno wyniesie mnie ułamek nowego wydechu.
#motocykle
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@blubi_su i tak i nie. Slip ony to tylko te co maja możliwość sprzedazy jako sama kocowka, bo jest duzo wydechow, gdzie kolektor koncowy (od katalizatora) to jedna calosc z koncowka
  • Odpowiedz
  • 3
@syrena_elektro śmieszki smieszkamk, ale jak widze dzieciaki, ktore na sam widok motocykla zatykaja uszy to mi smutno. A znajomym co jeszcze przy malych dzieciakach co sie ewidentnie baly odkręcali do odciniki to po kaskach jebne.
  • Odpowiedz
@blubi_su: ej, a te Edkowe robienie wydechów nie sprowadza sie głownie do ich wybebeszenia? Pytam, bo mam 2gi komplet wybebeszonych i myśle czy jest sens bawić sie w Edka a nie lepiej założyć wybebeszane bo bedzie to samo.
  • Odpowiedz
@syrena_elektro @blubi_su : Ty sie smiejesz, a ja w zeszlym Tygodniu odjezdzam spod bloku,koles zajezdza mi droge, wysiada, podbija do mnie jakis nabuzowany i cos zaczyna nawijac. Mówie mu czekaj, (mialem włączony interkom , więc nic nie słyszałem) a tu koles zawijka i mówi "innym razem" (chyba jak wyłączalem interkom to zobaczył kamerke i pomysłal, że ją włączylem). No to mówie, mów o co ci chodzi, bo sie nie bede
  • Odpowiedz