Wpis z mikrobloga

Kolejny lot Falcona 9 już w listopadzie, zaplanowane na ten rok loty co dwa tygodnie tak bardzo #!$%@?, odzyskiwanie rakiet i szybkie ponowne starty już coraz bliżej! Już w przyszłym roku starty co 5 dni!

Falcon Heavy już za 6 miesięcy stanie na platformie startowej!

Za dwa lata dragon poleci na marsa o ile nie wybuchnie przy static fire przez sabotaż wrogów bożyszcza wielkiego Elona.

Za dziesięć lat kolonia na marsie, mcdonalds już planuje budowę pierwszych placówek na czerwonej planecie.

Za 50 lat udana terraformacja poprzez detonację prywatnych ładunków nuklearnych spacex na czapach lodowych. Promieniowanie? Co tam promieniowanie. Elon zostaje królem Marsa.

Wszystko to wydarzy się maksymalnie w ciągu 50 lat, potem nie będzie już nic do rozwijania i dopracowywania, a jedynie błogi czas wychwalania Elona!! Ołtarze, świątynie, religia!!

Armio #spacex nie zapominajcie, w każdej chwili i w każdym momencie wyśmiewać i bluzgać wszelkich rywali wielkiego Elona, wizjonera i wybawcy ludzkości, a zwłaszcza tego wrednego #ulacwel którego #atlasv i #deltaivheavy nigdy nie wybuchły, amatorzy.

Zawsze i wszędzie Jeff Bezos bluzgany będzie, to fałszywy bożek sekty #blueorigin i ich wypierdków a nie rakiet. Nawracajcie wszystkich, kogo się tylko da, ratujcie ich dusze!

Już za dwa tygodnie wielka konfa i kolejny stek bzdur i nierealnych terminów.

Czekamy!!
dzangyl - Kolejny lot Falcona 9 już w listopadzie, zaplanowane na ten rok loty co dwa...

źródło: comment_nyPFSrTKb0VmMb0RL86hfjXFL59RM88B.jpg

Pobierz
  • 19
@Promozet1: miałem chwilę to napisałem, bo mogę. Takie tam wyśmianie zapatrzonych w Muska bezmyślnych fanbojów. Chyba, że pod tagiem #spacex nie wolno już zamieszczać niepochlebnych, bluźnierczych wpisów obrażających Elona króla Polski?
@dzangyl: Intryguje mnie Twoja motywacja. Ja gdy jakiegoś tematu nie lubię to go nie obserwuje. W Twoim wypadu od dłuższego czasu wypowiadasz się w tagu spacex i widać że jesteś na bieżąco w temacie. Widzę że szukasz jakiegoś fana spacex żeby wdać się w dyskusję i udowodnić mu że się nie zna. Przecież wszyscy wiedzą że loty kosmiczne to niekończące się opóźnienia i porażki. Taka jest zaawansowana inżynieria i trzeba się
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

ULA - United Launch Alliance – Firma konkurująca ze SpaceX.
OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.

Jestem botem