Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dobrych kilka lat temu prowadziłem z kuzynem ots, ogólnie było lepiej, niż się spodziewaliśmy: rekord graczy 140, średnio online: około 70.
Był on w wersji 7.6, exp 5x, później wolniej (co kilkadziesiąt lvli mnożnik spadał 1x), open pvp, dużo questów, różnorodne wyspy, eventy, update- full RPG.

Niestety wyszło, jak wyszło, on wyjechał do Niemiec pracować, ja zmieniłem szkołę, mieliśmy na to wszystko coraz mniej czasu, graczy powoli ubywało, aż w końcu wraz ze skończeniem się hostingu serwer upadł.

Teraz jednak, jako, że znowu mamy dużo wolnego czasu, próbuję kuzyna przekonać, aby znowu się tym zająć. On jednak sądzi, że czasy Tibii się już skończyły, i nie znajdziemy graczy. Ja myślę, że to się może udać; większość nowych MMO to crapy, jestem pewny, że dużo osób zagrałoby na starym, prawilnym kliencie 7.6 ( ͡º ͜ʖ͡º).

Przed startem musielibyśmy ogarnąć kilka błędów i rozbudować mapę. Jak sądzicie, jest sens się za to brać? Myślę, że kilku Mirków na pewno znowu chciałoby walić knajtem z axa, lub druidem z różdżki #pdk ( ).

Zarzucam kilka skrinów robionych na szybko, mapa robiona przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#tibia #ots #tibiazwykopem
Valky - Witam Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dobrych kilka lat temu prowadziłem z kuzynem ...

źródło: comment_PAm9USCil1ZGyk6HuK1AXuQoCSIqV9zu.jpg

Pobierz
  • 17
@szcz33pan:
Item shop był standardowy, wiadomo, że te kilka zł do dedyka się przyda, choć i tak zawsze dokładaliśmy ze swojej kieszeni.
Był PACC, który dawał dostęp do nowych wyglądów i lokacji, z tego co pamiętam to było jakieś 5 zł na 30 dni, lub na 80 godzin (zmienialiśmy ten system). Softy i crystal arrow po 10 zł.
Zmienialiśmy ceny oraz przedmioty wiele razy, doszliśmy do wniosku, że coś takiego jest
@marahin Już wiem, mój błąd, ale przestań spamować, nie siedzę cały dzień na mikroblogu i nie miałem pojęcia, że mirkoots, to nie tylko tag, a nazwa serwera.
PS W momencie, kiedy pisałeś pierwszy post, tagu w poście już nie było.
@instinCtoriginal: O jakie dokładniej customy ci chodzi? Jeśli chodzi ci o ten item shop
! http://www.armia.toproste.pl/przedmioty/
jak dla mnie to o wiele za dużo. Demon shield na rooku- przesada, tak samo te itemy z % dmg, zaczyna się robić pay to win, a tego na pewno nie chcemy. Ots byłby RPG, na rooku lepsza tarcza z questa(to już jest zrobione), nie za PLNy :p.
Oczywiście co innego, jakby dużo osób chciało
@Valky: O kurde, ta marna podróbka Zagan Square z bugami, aferami i serwerem padającym co 2-3 tygodnie? Kopik najlepszy GM i te sprawy? Nie dzięki.
@Valky:

przestań spamować, nie siedzę cały dzień na mikroblogu i nie miałem pojęcia, że mirkoots, to nie tylko tag, a nazwa serwera.


Napisałem jeden komentarz i jeden dopełniający. Czy to już spam? Poza tym #mirkots, nie #mirkoots :)

PS W momencie, kiedy pisałeś pierwszy post, tagu w poście już nie było.


O tym przecież nadmieniłem w komentarzu :):

@szcz33pan: @Valky: użył tagu i go usunął. Co za cwaniuszek
@Valky: Jeśli chodzi o customy to zrób item shop z jakimiś outfitami czy czymś takim, a te softy i crystal arrowy to wywal w cholerę.

I dodaj jakieś nowości typu minimalny dynamic content (jakieś eventy czasowe, rajdy, spawny rzadkich przedmiotów o określonych godzinach, żeby cały server leciał i bił się o nie), daj rooka z spike swordem trudno dostępnym, jakieś epicko oskryptowane questy w których trzeba cos więcej niż z kimś