Wpis z mikrobloga

Właśnie, pierwszy raz w życiu, skorzystałam z porad Kocham Gotować. Nie lubię video-przepisów, więc nie śledzę tego typu kanałów. Widzę, że Youtube'a ma już z 6 lat, kojarzę go tylko z afery tatarowej? parówkowej? (nawet tego nie pamiętam), w dodatku irytuję mnie jego maniera w głosie. Dzisiaj spieszyłam się z przygotowaniem obiadu - wymyśliłam sobie lazanię, ale ostatni raz, kiedy ją robiłam (10 lat temu), kompletnie poległam z przyrządzeniem makaronu, bezmyślnie wrzuciłam go do gara z wodą i miałam potem średnio nadający się do wykorzystania zlepek ciasta. Dzisiaj postanowiłam poszukać "instrukcji obsługi" w Internecie, najszybciej i najsensowniej (wg mojej minianalizy otrzymanych rekordów wyszukiwania) wypadł jego filmik. Lazania właśnie się piecze, jeżeli nie wyjdzie wizualnie to trudno, i tak zjemy ją z niebieskim ze smakiem - wiadomo >.<

#gotowanie #jedzenie #lazania #lasagne #wegetarianizm #kochamgotowac #polskiyoutube #logikarozowychpaskow
  • 7
Sam makaron wyszedł super, ale Kocham Gotować bardzo polecał do lazanii sos beszamelowy, zgodnie ze wskazówkami dodałam go więc do dania podczas przygotowywania. Po zjedzeniu tego, co wyszło stwierdzam, że sos beszamelowy kompletnie nie pasował mi smakowo do reszty ;/