Wpis z mikrobloga

Oddałem motorolę moto e na gwarancji. Usterka polega na tym, że przy naciskaniu na przycisk odpowiedzialny na wybudzenie telefonu czasami telefon się wyłącza. Oto jaką odpowiedź otrzymałem

Z przykrością informujemy, że autoryzowany serwis stwierdził usterki nieobjęte gwarancją producenta. APARAT UŻYTKOWANY W NIEWŁAŚCIWYCH WARUNKACH, ZANIECZYSZCZONY - zdjęcie w załączniku. Proponuje płatną naprawę w wysokości 457,54 zł brutto


Dodaje zdjęcie które dostałem jako dowód mojego niewłaściwego użytkowania (w komentarzach wrzucę kolejne zdjęcia). Telefon użytkuję w normalnych warunkach nie pracuję na budowie itp. Nie znam się na telefonach czy takie zakurzenie jest czymś nienormalnym w 2 letnim telefonie?

Telefon odebrałem z serwisu. Raczej nie będę walczył z serwisem bo szkoda nerwów przy telefonie o wartości poniżej 200zł. Miałem zmieniać telefon na moto g3 lub g4, poważnie się zastanawiam czy ma to sens skoro w razie problemów serwis nie uwzględni mi gwarancji. Już chyba lepiej kupić coś z Chin skoro i tak nie ma gwarancji.

Motorolę kupiłem w #xcom serwis to #regenersis

#telefony #smartfon #motorola #pytanie #zalesie
kontowpracy - Oddałem motorolę moto e na gwarancji. Usterka polega na tym, że przy na...

źródło: comment_cq0rVTL7dmwcLedrwS8VHcLuKLnq9Ws0.jpg

Pobierz
  • 16
@513d3m:
@konto_w_pracy: Motorola miala w Polsce beznadziejny serwis jeszcze zanim zostala kupiona przez Lenovo, powinni zniknac z polskiego rynku raz i na zawsze.

Sam mialem z nimi przeboje, bo mi nie chcieli naprawic telefonu, ktory mial wade fabryczna. Na dodatek zle go poskladali, ale nie odpuscilem, napisalem do oddzialu w UK, a telefon wyladowal w naprawie w Holandii i wtedy sie dalo wymienic plyte glowna. Traktuja nas okropnie, czasem warto
@konto_w_pracy: Z informacji jakie posiadamy sprawny sprzęt jest już u Ciebie od kilku dni. Mamy nadzieję, że wszystko jest ok i serdecznie Cię przepraszamy za wcześniejszą sytuację.
Pozdrawiamy :)