Wpis z mikrobloga

Złożyłem wniosek o darmową kartę kredytową z voucherem 400 zło do empiku. Podałem wszystko zgodne ze stanem faktycznym: dochód netto około 2150 zł, wydatki miesięcznie około 1000 zł. I dostałem odmowę od Biku. Sprawdziłem w biku i wnioskowana kwota kredytu to 6900 zł. Nigdy żadnego kredytu ani karty kredytowej nie miałem. Ale tu jest w zasadzie prawie darmowe 400 zł do wykorzystania w empiku. Wystarczy tylko jedną dowolną transakcję wykonać miesięcznie przez 1 rok i się logować do banku. Wymagania do tej oferty to: dochód netto 2100 zł, wiek 21 lat, zatrudnienie w obecnej firmie 10 miesięcy. Wie ktoś dlaczego jest odmowa?
#bank #banki #bankowosc #kartakredytowa #bik #citibank #pytaniedoeksperta #lowcygier
  • 19
@Bez_Komentarza: @sohee: Spróbowałem wziąć kredyt 1200 zł na 6 miesięcy w moim banku (najmniej ile można i na jak najkrócej), do którego wpływa co miesiąc wypłata. Też odmowa. Żadnych długów nie mam ani podobnych rzeczy. Bank teraz nie pytał do kiedy umowa.
@Adrian77: nie chcieli zaświadczenia z pracy to dziwne. Zmień bank na Mbank oni tam wręcz rozdają kase, moja żona brała kilka razy przez neta dochód trochę większy niż twój, umowa na czas nie określony. I jeszcze pytanie wynajmujesz, masz swoje czy z rodzicami to też może mieć wpływ, a w banku nic nie powiedzieli czemu?
@Bez_Komentarza: Ten kredyt chciałem przez internet wziąć. A tę pierwszę kartę kredytową, to rozmawiałem telefonicznie, ale jak im się pokazała odmowa, to zaraz się rozłączyli. A pól godziny do nich wisiałem na słuchawce, żeby ktoś odebrał. Wynajmuję pokój. Za niego z opłatami wychodzi około 650 zł. Plus jakieś jedzenie itp., to wpisuję w wydatkach 1000 zł.