Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś tygodnia mam problemy z sikaniem - muszę chodzić dosyć często, kilkanaście razy dziennie, często dopiero co coś wypiję i już muszę iść :/
Od kilku miesięcy idzie mono kreatyny ale do tej pory wszystko było ok, od tygodnia natomiast są takie a nie inne problemy :/ do tego piecze i swędzi mnie beniz.

W sumie nie wiem, może to schizy, ale wolę się zapytać co to może być.

#pytanie #zdrowie #medycyna #mirkokoksy tez wolam, moze mial ktos podobnie.
  • 29
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: kup sobie na tą chwilę urofuraginum i zarejestruj się prędko do lekarza, bo jak zakażenie pójdzie na nerki to czeka cię szpital i zwijanie się z bólu ( z własnego doświadczenia wiem jak mogą boleć nerki)
  • Odpowiedz
bo jak zakażenie pójdzie na nerki to czeka cię szpital i zwijanie się z bólu ( z własnego doświadczenia wiem jak mogą boleć nerki)


@tHoePs: grunt zebym zyl, z bolu jeszcze nikt nie umarl
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: hehe, ból zaczyna całą paletę fantastycznych objawów, a kończy się na niewydolności nerek i śmierci (no chyba, że akurat ktoś się zlituje i podłączy cię do dializatora)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: tygodniowe nieleczone zapalenie pęcherza i dróg moczowych nie zwiastuje nic dobrego. tak na dobrą sprawę to przychodnia powinna być czynna do 18, może weź się przejdź jeszcze dziś? albo po 18 na nocną pomoc lekarską
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Zapewne zapalenie pęcherza albo cewki. Koniecznie lekarz i trzeba zrobić mocz i krew. Poinformuje też lekarza że bierzesz kreatynę. Dużo tego łykasz? Ogólnie nie lekceważ tego bo może pójść w górę i będzie #!$%@? :/
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Tu trza posiew moczu zrobić i jeśli coś wyrośnie to antybiotyk wycelować a nie się w jakieś furaginy bawić. Odpuść z tym i jedź jutro do lekarza z rana.
  • Odpowiedz