Wpis z mikrobloga

#motocykle pijcie ze mno kompot - zająłem 4 miejsce na Rajdzie Latarników w klasie ADV :)) a przynamniej tak słyszałem od moich ziomków, bo na wyniki nie czekaliśmy :P Podsumowując to najsłabszy rajd z 4ech z których brałem udział w tym roku. Zły roadbook, średnia trasa, słabe pole namiotowe i brak fragmentu z plażą. Gdyby nie nasza dojazdówka 250 km offem w czwartek i piątek to byłbym rozczarowany wypadem do Słupska. Foty lepszej nie ma, bo trzeba zapier... ;)
Pobierz Ostasz - #motocykle pijcie ze mno kompot - zająłem 4 miejsce na Rajdzie Latarników w ...
źródło: comment_LP5kKdIVfg0zf1khcJr4x6WtOicfgI4U.jpg
  • 10
@chicken_strips: na nocnym był krótka plaża ;) my robiliśmy nocny, a wcześniej jeszcze w czw i pt dojazd 250 km offem wiec jak poszliśmy spać o 1:30 w sob, to byliśmy #!$%@? jak konie po westernie, stad późny wyjazd na trasę i nie załapaliśmy sie na plaże. Ale i tak było spoko ;) nie żałuje nocnego a przede wszystkim dojazdu :D
@Ostasz: Darłówko!!
Zazdroszczę Wam. Na moim wiaderku ciężko byłoby taką trasę, szczególnie, że pierw musiałbym tam dojechać jakieś 500km ;-) Może w przyszłym roku...
@Ostasz: pierw motorek musiałbym porządnie przygotować, bo jak go kupiłem to tylko świece i olej wymieniłem, a trzeba jeszcze gaźniki wyczyścić i wyregulować, bo coś muł... Ale mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda :)
@Ostasz: małe niestety, nie mam kat.A i żona raczej nigdy mi nie pozwoli mieć ;P I tak cud, że na małe wiaderko się zgodziła (jeśli to można tak powiedzieć) :)