Wpis z mikrobloga

@sonep: tak, ale dużo sensowniej jest najpierw spalić wszystko co trzeba a potem robić sensowną masę. Jeśli natomiast chcesz po prostu trochę schudnąć i poprawić sylwetkę, to po prostu opracuj sensowną dietę i ćwicz.
@StarsThief: Ćwicze od roku, przybylo mi za duzo tluszzu na brzuchu, chcialem go troche spalic jednoczesnie przybierając na miesniah. Czytałem, ze tak jak ty mowisz jest to mzliwe, ale czytalem tez ze jest to niemozliwe, bo aby meisnie mogly rosnac musi byc dodatni bilans kal/ryczny i bądź tu madry
@badAttitude: Tak, cos mi przybylo miesni, ale niewiele, dlatego nie chcialem sie odchudzać... ale i tak sie troche odchudzilem, przez miesiac srzucilem cos okolo 2kg, brzuch sie troche splaszczyl i przestalem, zeby nie tracic meisni, jednak po kolejnymmmiesiacu gdy troche wiecej zaczalem jesc, znowu przybylo mi troche tluszczu na brzuchu
@sonep to coś nie tak robiles. Przy doborze dobranej diecie oraz treningu przyrost wagi powinien wynosić 0.5kg tygodniowo .

A wracając do twojego pytania to jest to możliwe aczkolwiek trudne do osiągnięcia i mało optymalne. Lepiej zrobić redukcję a dopiero potem wrócić na masę
0.5kg tygodniowo


@badAttitude: ee chyba troche przesadziłęś, jakbym rosl tyle w ciagu tygodnia, to po roku przybyloby mi 24kg

Ogolnie wyglądało to tak, ze gdzies w sierpniu tamtego roku zacząłem trenowac kalistenike, cwizylem lipiec sierpien, wrzesniej przerwa, listopad, grudzien, (styczen-miesieczna przerwa spowodowana nawałem pray przed sesja i brakiem czasu) luty, gdzies od polowy marca zacząłem chodzic na uczelnianą silke i trenowalem do konca czerwca, od lipca trenuje w domu kalistenike. Ogolnie
@sonep 0.5kg/tydz nie jest przesadzone, pamiętaj, że to chodzi o masę całego ciała nie o suche mięśnie (niestety na masie zalewa się trochę tłuszczem). Oczywiście to też jest uwarunkowane genetycznie, ale w zasięgu zwykłego zjadacza chleba.

No i bez trzymania diety nie urosną Ci mięśnie bo nie będą miały budulca. I nie musi to być mega na wypasie dieta za kilka stów tygodniowo :) Zasada jest prosta oblicz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dodaj