Wpis z mikrobloga

trzeba myslec po swojemu i kupic coś z jackiem


@suga_daddy: Ja to uważam, ze trzeba myśleć po swojemu i używać chincha do słuchawek. jack jest gorszy. powinno się używać tego starrego dobrego złącza a nie jakiegoś 3.5mm .
  • Odpowiedz
@Bozyszcze:

Zaraz pojawi się cała masa słuchawek ze złączem lightning.

Dałem plusa, bo dokładnie tak będzie, także problemu brak.
Jednak te słuchawki będą pasować tylko do iPhone'a. To jest dokładnie powód, dla którego nie szanuję Apple. Fanboye twierdzą, że Apple taki świetny by wygodnie i wszystko zawsze działa - a tu g---o. Chcesz coś normalnego podłączyć (macbook), czy to monitor, projektor, pendrive, (iPhone) ładowarkę micro-usb, a teraz nawet słuchawki i
  • Odpowiedz
praktyczne rozwiązanie jakim było usuniecie fizycznej klawiatur


@suga_daddy: W c--j praktyczne. Ja za dobry telefon z pełną FIZYCZNĄ klawiaturą Qwerty bym matkę chyba sprzedał ;-). Serio, ta moda na dotykowce do mnie nie przemawia, bo jak się sporo na telefonie pisze to zawsze taka pełna klawiatura jest lepsza. Do tego nie strasznejej rękawiczki itd.
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: z usunieciem praktycznego rozwiazania jakim był jack (co chwilke rozłądowujące się słuchawki, co chwile gubiace sie słuchawki)...podobnie jak te słuchawki są gównianie miniaturowqe i trzeba je ładowac co chwile


@suga_daddy: Ładowanie co 5h nie nazwałbym co chwilowym ładowaniem. Mój wcześniejszy telefon nawet nie pozwoli na tyle słuchalność przy włączonym internecie bo bateria padała ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co więcej 5 h ciagłego słuchania
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: ja mam zegarek w którym bateria działa już 5 lat, kiedyś miałem telefon który łądowałem co 2 tygodnie - prosze opowiedz mi wiecej że podłaczanie urzadzenia do kontaktu co 5 h to nie jest czesta czynnosc. Al eja nie mowie o 5h ciaglego sluchania, to troche hardkorowe, ja mowie o tym ze jedziesz sobie do pracy, jedziesz na wycieczke do sosnowca i jeb koniec sluchania bo zapomniales naladowac słuchawek,
  • Odpowiedz
Pamiętam czasy, jak każda marka miała inne wejście. Następnie wszyscy zaczeli używać jacka, i było okej. Teraz Apple znów zaczyna modę na pierdylion złącz i adapterów nazywając to innowacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem umiarkowanym hejterem apple więc hejtuję tylko to co hejtu według mnie wymaga. Więc małe sprostowanie - to nie jest tak, że nagle nie będzie się dało podłączyć starych słuchawek albo producenci zaczną wypuszczać modele ze złączem lightning, bo do każdego iphone 7 jest dołączana mała przejściówka. Ale np. żeby jednocześnie ładować telefon i używać przewodowych słuchawek to już trzeba będzie sobie dokupić przejściówkę za (w stylu apple) horrendalną sumę. Kompletnie chorym
SentiBM - Jestem umiarkowanym hejterem apple więc hejtuję tylko to co hejtu według mn...

źródło: comment_kysfCMOw6YrRsY2xrW7hMLLWTjVkXoDd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jestem umiarkowanym hejterem apple więc hejtuję tylko to co hejtu według mnie wymaga.


@SentiBM: Gorąco polecam zapoznać się ze znaczeniem pięknego polskiego słowa 'krytyka'.
Poszerza horyzonty.
  • Odpowiedz