Wpis z mikrobloga

@FoxKamui: A ja nigdzie nigdy nie pisałam, że ja tak nie robię. Raczej dawałam jasno do zrozumienia, że zachowuje się tak samo (ʘʘ)(ʘʘ). Poza tym reprezentuje inny typ feminizmu. Poczytaj o feminizmie. Warto poznać wroga. Odłamów jak w kościele
@DywanTv: Zdziwił byś się ile dobry troll wymaga doświadczenia i umiejętności. No a trollowanie z konta przystojnego faceta to taki 4/10 bo to
@Lilitu: Doskonale wiem ile dobry troll wymaga umiejętności. Wątpię jednak, żeby doskonały troll pytał się czy trollować jakąś randomową dziewczynę ze sztucznego konta, na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@DywanTv: Popatrz na ankietę, przeczytaj co pisałam jeszcze raz bez emocji. Potem sobie pomyśl co odpisały mi dwie osoby wyżej. I potem zadaj pytanie: Po co? Czy mam powiedzieć w prost, ze o ból dupy i komentarze typu "ZOSTAW TOM BIEDNOM DZIEWCZYNE" xD ? i pojazd po feminizmie.
@Asmod96: Nice try.
@Lilitu: Nie za bardzo wiem, które to "dwie osoby wyżej". ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście, kiedy mirko zaczęło Cię krytykować, możesz zmieniać taktykę i manewrować, ale czy warto?
@DywanTv: Ale ja nie zmieniam taktyki :-( Co jakiś czas mi się coś nudzi i się przerzucam na coś innego. No, a mirki wykonały kawał dobrej roboty, a ja moją prawie skończyłam w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Also... zauważyłeś, że na krytyce mi zależało?
@Lilitu: HAHA MAM SWOJEGO BOLTZA KTÓRY NIE POTRAFI SIĘ MNOM ZAJĄĆ I SIĘ NUDZĘ TO POTROLUJE JAKIEŚ INNE LASKI KTURE SZUKAJO TEŻ CHŁOPAKA XDD JESTEM TAKI ŚMIESZEK POZA KONTROLO XDD MISTRZ TROLINGU XDD
@support: Już was uprzedziłam (ʘʘ)
@DywanTv: Jakby ci to powiedzieć, to naprawdę skomplikowane i na pewno nie na rozmowy internetowe. Ale szanuje, że dążysz do zrozumienia idei, schematów, celów , może i sposobów i mam nadzieje, że to robisz by analizować i zastanawiać się, a nie dla dawanie atencji różowy pasek. Pozdro ziomek
@DywanTv: Mówiłam, nie temat na mirko. Raczej temat na rozmowy irl. I jak zawsze zapraszam na debatę do wawy :-)
Bo bardzo lubię dyskutować i w sumie fajny pomysł żeby jakąś rozmowę kiedyś zorganizować w parę osób. No i osoby spoza środowiska akademickiego najchętniej chociaż jeśli takowe są lub ty taką jesteś to w sumie też dobrze tylko mnie dużo brakuje i po prostu chciała bym podyskutować na moim poziomie. No