Wpis z mikrobloga

#komputery #gry
Wiem, że problem z błędem 0xc00007b (pic rel) przy próbie uruchomienia gry jest dość powszechny i w necie jest od groma poradników jak go rozwiązać ale próbowałem chyba wszystkich możliwości i nadal nie potrafię się z nim uporać ()
Może na mirko znajdzie się jakaś dobra duszyczka która będzie w stanie mi pomóc bo jeszcze trochę i nie wyczymię :/
Pobierz katamori1 - #komputery #gry 
Wiem, że problem z błędem 0xc00007b (pic rel) przy próbi...
źródło: comment_KWXRsgMqizP8pJCjYxvBV58q13xeKAaP.jpg
  • 4
@katamori1: Sprawdz menadzer zdarzeń czy nie mówi nic więcej na ten temat.
Następnie sprawdz jakie programy do uruchomienia potrzebuje twój program ktory sie #!$%@?
Przeinstaluj programy ktore potrzebuje gra. I zainstaluj je jako administrator.
Jak nie pyknie sprawdz w plikach systemowych czy te pliki sie podmienily, jak nie to zmien na sztywno
@Kpiker: jak sprawdzić te programy potrzebne do uruchomienia? przeinstalowałem wszystko chyba cztery razy. w tych poradnikach często piszą aby usunąć/podmienić pliki z folderu System32 i zainstalować je od nowa ale nie pozwala mi na to TrustedInstaller, nawet w trybie awaryjnym nie udało mi się tego zrobić
@Kpiker: nie mam niestety folderu _installer ale wszystkie visuale, frameworki i directx instalowałem kilka razy :/
mam nadzieję że jak tylko ogarnę jak użyć tego fixu to problem się naprawi, dzięki :D