Wpis z mikrobloga

@Elmair: Bambino ludzie ci polecają nie tylko dlatego, że "ładny", ale też dlatego, że w środku siedzi mechanizm automatyczny. Moim zdaniem kwarcu, szczególnie w zegarku w tym stylu, po prostu nie ma sensu brać, chyba, że zależy ci na każdej sekundzie (automat będzie miał te parę sekund dziennie różnicy), albo chcesz zaoszczędzić
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ja na co dzień i tak go nie będę nosił. Na tej różnicy raczej nie będzie mi zależało.
Często po prostu muszę zakładać garnitur, a tak się składa, że zegarek imo jest nieodłącznym elementem. :)
  • Odpowiedz
@Elmair: moim zdaniem z mechanizmami w zegarkach "garniturowych" jest jak z materiałem w biżuterii - stal nierdzewna pod względem czysto mechanicznym jest o niebo lepsza od białego srebra. Ale jednak się jej nie stosuje, nawet, jeśli z zewnątrz po odpowiedniej obróbce wygląda identycznie.
Niby cała różnica siedzi w środku zegarka, a tylko spostrzegawcza osoba zwróci uwagę na ruch wskazówki, to jednak warto mieć zegarek, którego wnętrze to stal, sprężyny i
  • Odpowiedz
  • 0
@Elmair osobiście tak jak ja mam (bambino 2 czarny że srebrnym>cała reszta) ma on rzymskie cyfry, które wyglądają świetnie. Ps w tagu znajdziesz zdjęcie mojego :)
  • Odpowiedz
@kiken:Twój argument to inwalida. Od kiedy to kupuje się zegarki żeby ludzie wiedzieli jakiej są marki i czy z pewnością są oryginalne? Taki produkt kupuje się dla siebie a nie dla kogoś. :)
  • Odpowiedz