Wpis z mikrobloga

@dedronek dotyk, droczenie się, całusy. Tyle Ci wystarczy. Ogólnie friendzone to jeden wielki mit, czyt. Po prostu mi się nie podobasz, nie ma tych emocji, motyli w brzuchu
  • Odpowiedz
@KiciurA:
@Kuork:
no ale ostatnio taka sytuacja ze znajomym. Ja taki 6/10 on taki mocny 9/10 alvaro. Zapoznałem jakąś loszke taką 8 i sobie z nią pisałem i on też ją jakoś zapoznał i zaprosił ją grilla który był wczoraj. Wszyscy oczywiście trochę wypili i dowiedziałem się że mnie lubi a tego drugiego to wcale nie lubi ale to z nim siedziała całą imprezę pod jedną bluza pomimo tego że
  • Odpowiedz
@dedronek: Musi Cię w głowie zakwalifikowac jako potencjalnego chłopaka, bycie miłym/niemiłym niczego nie zmienia, uogólnianie jest o kant dupy roztrzaś. Jedyne co Ci na pewno pomoże to okazywanie jej zainteresowania, tzn nie zamienianie się od razu w ramię do wypłakiwania bo wtedy ona pomyśli też, że widzisz ją jako przyjaciółkę i dodatkowo że przez uzewnętrznianie się straciła w Twoich oczach jako kobieta. Jakieś kwiatki, komplement, "przypadkowe złapnie za dłoń". A loszce
  • Odpowiedz